Wpis z mikrobloga

Brechtam z ludzi którzy myślą że Borek poszedł do canalu plus dla kasy ahahahah. Zrozumcie że on na swoje biznesy, ma kilka nieruchomości które wynajmuje, jest właścicielem gromdy itp itd, organizuje gale bokserskie. ORGANIZUJE GALE BOKSERSKIE, rozumiecie to? Byle bidok nie zorganizuje gali bokserskiej, na takie przedsięwzięcie trzeba mieć potężne siano. Oczywiście lwią część dokłada tvp i sponsorzy, ale gołodupiec nie jest w stanie tego zrobić. Gość ma dom w Tajlandii, czy ktoś z was lub waszych znajomych ma dom w Tajlandii? Mało tego, on 3-4 miesiące w roku tam przebywa nie robiąc absolutnie nic poza wylegiwaniem się na plaży a i tak pieniądz na niego pracuje. Borek mógłby do końca życia leżeć do góry brzuchem a i tak by funkcjonował na bardzo dobrym poziomie. To co on zarobi w canale plus (powiedzmy te 20-30 tysi na miesiąc) to są dla niego jakieś marne ochłapy. On to robi z pasji, dla przyjemności i zabawy bo całe życie komentował mecze i pewnie mu tego brakuje. Ja nie mam wątpliwości że cały majątek Borka to jest pewnie jakieś kilka milionów złotych.

#kanalsportowy
  • 6
@Menel94:
Brechtasz z ludzi, którzy licza kasę Mateusza Borka po czym sam mu ją wyliczasz.
Przeciez nikt tu nie liczy jego kasy i nie ma dupościsku o majątek Borka i zdziwiłbym się jakby po kilku latach nie miał kilku baniek ulokowanych w różnych biznesach i uważam, że mu się to należy po tylu latach kariery, mamy wolny rynek i moga mu płacić w Canal+ bańkę od komentowanego meczu jak sie tak
@Menel94: Ty mordo, a pracowales kiedys w jakiejs branzy chociaz troche xD?

Nie ma Cie w niej ludzie o Tobie zapominaja, Ty wypadasz z rytmu i po chwili nie masz do czego wracac.

Zreszta te domy i nieruchomosci to nie przynosza tylko pitosu, je trzeba też utrzymać.

Natomiast co do Gromdy i gal to nie wiesz ile na nich zarobil. Oczywiscie Korek upiera sie, ze na kilku pierwszych wyszedl na zero,
@Menel94 wow nie wiedziałem że dziennikarz sportowy nawet taki jak szanowny pan Botek może się dorobić kilku milionów złotych w Polsce. Prawda jest taka że kredyty same się nie spłaca, a siana z kanału sportowego nie ma