Wpis z mikrobloga

Tylko 179$ (ok 675zł) Xiaomi Redmi Note 8 PRO 6/64GB❗Wersja 6/128GB tylko 194$ (720zł.
➡️Najwydajniejszy talefon ze średniej półki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super ceny i dostawa bez VAT

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------------------------

Xiaomi Redmi Note 8 PRO 6/64GB
⏩179$
▶️kod: BGN8P10
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT 3.5$

Xiaomi Redmi Note 8 PRO 6/128GB
⏩194$
▶️BGN8P810
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT 3.5$

➡️Redmi Note 8 Pro to jeden z najwydajniejszych (jeśli nie najwydajniejszy) telelfonów ze sredniej / średniej-wyższej półki. RN8Pro świetnie wygląda też pod względem ceny. W tym budżecie chyba nie ma innego telefonu z takimi podzespołami. Alternatywą może być chyba tylko Mi9 Lite, ale już dawno nie było dobrej oferty na ten telefon. Redmi Note 8 Pro to bardzo dobra wydajność, wielka bateria i dobry aparat. Do tego slot kart pamięci, NFC, dioda powiadomien. Można się oczywiście przyczepić do szczegółów, jak wystające aparaty, średnie głośniki, czy duża waga. Ale to nic w porównaniu z tym, co telefon oferuje w takiej cenie, za takie podzespoły.

➡️Parametry:
Ekran 6.53cala z małym notchem, topowy procesor Helio G90T, 6GB RAM, poczwórny aparat z głównym 64MP, wielka bateria 4500mAh, USB-C, wejście słuchawkowe, slot kart pamięci, ochrona przed zachlapaniem i w końcu NFC.

#banggood #xiaomi #redmi #redminote #redminote8pro


Pobierz sebekss - Tylko 179$ (ok 675zł) Xiaomi Redmi Note 8 PRO 6/64GB❗Wersja 6/128GB tylko 1...
źródło: comment_1597782152wUwY5uyp1hcz6NbT7IVAT5.jpg
  • 2