Wpis z mikrobloga

@BogdanBonerEgzorcysta: jak to po co? Telewizja płaci to i wymaga. Kojarzę jakaś spine o uciekanie zawodników pod prysznic przed wywiadami i z tego co kojarzę zostało to szybko rozwiązane. W tym przypadku też powinno :) Nikt mu nie każe udzielać wywiadu innym mediom, ale telewizji która płaci ekstralidze, opakowuje cały ten produkt powinien. I jego chcenie nie powinno mieć tu nic do gadania.
@BogdanBonerEgzorcysta po co? Po to, że jego wypłaty pochodzą m.in. z kasy, którą klub dostaje od telewizji. Jak się nie podoba, to niech Sparta odda pieniądze za sprzedaż praw telewizyjnych i wtedy gwiazdeczka może się obrażać. Na ten moment wywiad dla nSport i Eleven to jego zasrany obowiązek.
@ffrugopl: @Raul23: ja bym nie był tak pochopny przy zmuszaniu zawodników do wywiadów.
Wyobraźcie sobie sytuację, wielki finał, remis po 13, pełna koncentracja przed nominowanymi aż tu nagle redaktor chce rozmawiać z zawodnikiem/zawodnikami. Fajnie prawda? Ja wiem że tu sytuacja jest inna ale Drabik jedzie padake i byc może każdy bieg jest dla niego wielkim finałem. A negatywny wywiad może go zdekoncentrowac na cały mecz.
Na muejscu TV bym postarał
@Franzowaty: Masz rację. Jeszcze niektórzy redaktorzy zadają takie pytania, że człowiek się zastanawia po co i na co to w tym momencie. Czasami jak słucham wywiadów między biegami, to chyba lepszym rozwiązaniem byłby briefing prasowy po zakończeniu spotkania i wtedy rozmowa z całą drużyną a nie wyrywanie zawodników, kopanie głupimi pytaniami a najczęściej w kółko słyszane te same oklepane i głupie odpowiedzi zawodników powtarzane jak jakaś mantra.
@Franzowaty: to niech zda licencję i jeździ w ligach amatorskich, skoro nie pasują mu zasady panujące w ZAWODOWYM sporcie. Uprawianie żużla na ekstraligowym poziomie to nie jest tylko splendor, ochy i achy piętnastolatek, czy kasa wpływająca na konto. To są też obowiązki. Jak chce korzystać z dobrodziejstw "najlepszej żużlowej ligi świata", to musi zaakceptować zasady w niej panujące. Nie podoba się, to droga wolna, nikt go na siłę na motocykl nie