Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: #!$%@? materiały do laborek, które słabo przygotowują do zajęć, a momentami dostajesz tylko schematy z krokami co podłączyć, o teorię musisz sobie zadbać sam po necie czy po książkach, a to może nie wystarczać (sam się uczyłem że skryptów z pw albo z wydziału elektronicznego watu bo z takich transformatorów to były niezłe jaja), co zmierza do godzin szukania poniektórych rzeczy gdzie parę zdań by Ci wyjaśniło dużo. U coniektorych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: A jak się #!$%@? na jakiegoś prowadzącego bo odwala szajs za który powinien dostać srogi #!$%@? conajmniej, to nawet nie licz na nic. Tutaj kadra jest stała, stara, nikt nikogo nie wyrzuca a na doktoraty mało kto chce iść na wydziale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: Plus nawet nie decyduj się na to jak będziesz myślał że jakoś to będzie, sam tak myślałem i czuję że straciłem 3 lata. A teraz już na siłę to dociągam bo bliżej niż dalej. Ale jakbym miał się cofnąć czasie to ni #!$%@? bym tu nie przyszedł. Tu się ludzie przyzwyczajają do tego że musisz #!$%@? w juwenalia w sobotę na kolosa. A sporo jest ludzi którzy się przenosili na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: Plus jakby ktoś to kiedyś czytał i pomyślał że to wylew gościa któremu #!$%@? studia idą. No raczej nie szły, jak się zdarzyło brać stypendium naukowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Querto problem jest taki, że na razie na pw dostałem się tylko na elektrotechnikę i nwm czy się uda na elektronikę, są jeszcze dwie tury, zobaczymy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: no kwestia w co chcesz iść, elektrotechnika też jest spoko i mają specke z automatyki, ziomek studiuje i dosyć podobny materiał
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Querto z jednej strony boję się iść na słabszą uczelnię, a z drugiej boję się iść na kierunek który nwm czy chcę studiować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: Zdecyduj gdzie byś siebie widział i tyle, imo nie ma słabszych uczelni bo na każdej polibudzie uczysz się tego samego, tyle że na wojskowych uczelniach jeszcze masz tzw. beton i są niezłe jaja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiKret: Jeśli chodzi o podejście do studentów to tak, jest słabszą. A co do przedmiotów to na każdej polibudzie na tych samych kierunkach jest podobnie, jak sam się przyłożysz to nie będziesz odbiegać od znajomych z innych uczelni i tyle. Dlatego bym wybierał uczelnie gdzie jest po prostu przyjemniej
  • Odpowiedz