Wpis z mikrobloga

@traxtorm666: nic nie jest o nim napisane poza

cztero rdzeniowy procesor i5 który jest taktowany 4x3.2 Ghz a za grafikę odpowiada karta GTX 760 z 2GB pamięci DDR5 od firmy gigabyte z rewelacyjnym chłodzeniem.


co samo w sobie nic nie znaczy. to nawet może być jakiś sandy bridge z 2011 roku jak te 3.2 to jest po booscie taktowanie.

najpewniej nic tu nie ulepszysz zbytnio bo nie bedzie warto. oprócz grafy
@traxtorm666: Jak dla mnie, to szkoda kupować.
Obstawiam że na pokładzie jest I5-3470, nie jest to zły procesor, ale w nowszych grach może już czkawki dostawać. W sumie to miałem ten procesor i z gierką Satisfactory średnio sobie radził :P

Biorąc pod uwagę to, że jest taki procesor, to najpewniej płyta nie jest jakaś wypasiona i nie nadaje się do kręcenia na niej procków. Można oczywiście wsadzić na nią mocniejszy procesor,
@traxtorm666: Ta oferta co podesłałeś to już prędzej. Lecz coś mi w niej nie pasuje, Złożyłem na x-kom kompa o tych samych/podobnych częściach i wychodzi o 200 zł drożej. Windows o którym napisał sprzedawca to najpewniej windows aktywowany kluczem za grosze z allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Biorąc pod uwagę to, ilu ludzi już widziało tą ofertę i nikt jeszcze tego nie kupił, coś musi być na