Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś śledzi na fejsbuczku to już wie.
Wstępny termin to 25-29 września. Prawdopodobnie jutro się dowiem konkretną datę + dostane dokumenty.
Do zebrania jeszcze 90k, więc trochę słabo, ale wierzę że już się uda. Obecnie zbiórka jest do 1 września, więc zostało 14 dni. Oby nie było trzeba jej już przedłużać. :x
Przyszły mi do głowy dodatkowe pytania o rezultaty operacji, jakich się mogę spodziewać i ogunie info jak wcześniej - okaże się na stole. Ale za to wiem, że redukują wszystko co się da, na ile sie da, nie tylko sam kręgosłup ale i np łopatkę, co mnie bardzo cieszy.
No i mam śpiewać, bardzo dużo, teraz tym bardziej. Dmuchańsko baloników, świeczek itp. No więc śpiewam, dmucham i chucham.


#szalonykregoslup
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iEarth: powodzenia, wpłaciłem hajs i trzymam kciuki. Czemu masz ćwiczyć? Chodzi o pojemność płuc w razie gdyby konieczne było zmniejszenie któregoś?
  • Odpowiedz
@chaczapuri: ćwiczyć fizycznie mam dla możliwej elastyczności. Płucka muszę ćwiczyć, bo zostanę podłączona do respiratora. Obecnie mam ok 30% pojemności płuc, jak zostaną podłączone pod maszynerię to jest obawa, że nie zechcą funkcjonować już potem same.
I dzięks! ()
  • Odpowiedz
@iEarth: Poszło :) Trzymaj się ciepło. Będzie dobrze.
@chaczapuri: Skolioza powoduje znaczące ograniczenie w wydolności oddechowej. Operacja ma chociaż w jakimś stopniu również to poprawić. Da się wyjść naprawdę wysoko, chociażby z 23% na 70% lewego płuca :)
  • Odpowiedz