Wpis z mikrobloga

@nie_mientki
Nigdy nie zrozumiem po co niebiescy wstawiają swoje ryje na wykop, różowe mają przynajmniej stado spermiarzy a taki Ty zostałeś nazwany robakiem w najbardziej plusowanym komentarzu xD
Po co
  • Odpowiedz
@KlawyMichau: Nie mam problemu z moją mordką, wychodzę z nią normalnie na miasto więc jak wrzucę to świat się nie zawali. Dostałem mniej więcej tyle samo plusów co ten post o robaku, więc w sumie spoko, moja twarz wzbudza emocje, nie pozostawia obojętnym. Jednym się podoba innych zmusza do refleksji: "ludzie, pamiętajcie o antykoncepcji"
  • Odpowiedz
@SSKW: Nie do końca. Pewnego zarostu nie opłaca się golić, bo masa użytego balsamu po goleniu jest większa niż obciętego zarostu. Więc po goleniu tracisz 0,00000000736 grama, czyli na waty to będzie łohohoho.
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: A to jest akurat ciekawa sprawa. U nas handlarze wołają po trzy stówy za zniszczone i cuchnące potem kaski z epoki z zaschniętą krwią poprzedniego właściciela, a za zachodnią granicą za około 30-35 euro można sobie kupić nówkę z prawdziwej skóry.
  • Odpowiedz