Wpis z mikrobloga

@Dumuzi1: Jakie wymiary? Blaszka sprężynująca z jakiegoś magazynku?
Zresztą po co się rozczulać nad takim śmieciem? To nic wartościowego i ja bym sobie tym głowy nie zaprzątał.
I po co tagujesz archeologia?
@Dumuzi1: Nie archeologia bo to nie ma nic wspólnego z archeo.
Jaki nr? Daj może fotkę. Innych sygnatur brak? Teraz widzę te nr, ale są nieczytelne. Daj też dokładne wymiary.
Nowy trop - od koczyka/znakowania zwierząt.
@Vadzior: być może masz racje... wyglada jak klips... to co mnie naprowadziło na trop militariów to kolor - taki ciemny brudny zielony i ze w tym samym wykopie znalazłem zardzewiałą łuskę która się rozpadła na kilka części... dlatego myślałem ze jest to może jakaś cześć oprzyrządowania... a wychodzi na to, ze to klips krowi... Dzięki bardzo za pomoc i poszukiwanie
Dumuzi1 - @Vadzior: być może masz racje... wyglada jak klips... to co mnie naprowadzi...

źródło: comment_15976069923l5COZoUMjb75smtUIqR1J.jpg

Pobierz
@Dumuzi1: Ja stawiam na 100% kolczyk. Pierwszy trop z blaszką sprężynującą od magazynka błędny bo za duże wymiary + nie były sygnowane. A tu mamy sygnaturę ewidentną z numerem inwentarzowym.
Na przyszłość służę pomocą.
@Dumuzi1: No ale imo wiek nie ma znaczenia jeżeli ktoś ma merytoryczną wiedzę. Znam 14 latków wkręconych w jakieś pasje którzy swoją wiedzą zaskoczą każdego dorosłego.
Jestem niewiele przed 30tką. A temat archeo, militarki, antyków, itp to moja praca można rzec.