Wpis z mikrobloga

Hej górskie miraski!

Podrzućcie proszę kilka ciekawych kilkugodzinnych szlaków w #pieniny, które można zrobić z bombelkiem (prawie 2 lvl). Chodzi i biega jak szalona ale czasem, gdy już się zmęczy, lubi wsiadać do wózka. Dlatego długie strome podejścia raczej odpadają, bo bez sensu targać wózek na plecach. Raczej coś rekreacyjnego, długiego, z małymi przewyższeniami, z fajnymi widokami.
Wózek mamy terenowy więc śmiało może być coś innego niż Droga Pienińska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym, nie zawsze go bierzemy, na krótkie trasy wystarczy nosidło.
Rok temu byliśmy w Ojcowskim Parku, Krakowskich Dolinkach i okolicy - bardzo jej się podobało. Liczymy, że teraz trochę wyższe #gory również sprawią jej radochę (ʘʘ)

Przejrzałem tag i nie znalazłem nic co by mi pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gif sprzed roku z #ojcowskiparknarodowy dla atencji.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olesiu: są takie plecako-nosidła, 2lvl chyba wejdzie w to, można wypożyczyć w niektórych miejscach, szczególnie w wyższych górkach, to zwiększa możliwości wydaje mi się. Deutery nawet do 18 kg chyba wytrzymują :)
@mozgogrdyczka: wiem, że takie coś istnieje ale to (już/jeszcze) nie dla niej. W nosidle chce siedzieć dopiero jak jest zmęczona, w innym przypadku preferuje chodzenie. Czyli takie chodzenie z pustym plecako-nosidłem jest bez sensu. Nasze nosidło można zwinąć i wrzucić gdziekolwiek.
Trzy Korony czy inne długie strome podejścia to jeszcze nie czas dla nas, dlatego pytam o coś bardziej płaskiego i z mniej stromymi podejściami.

Wymyśliłem np. trasę od Przełęczy pod