Wpis z mikrobloga

czy to właśnie nie tu, wśród tej populistycznej nawały, nie powinieneś rozpalać kaganka oświaty? Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to krok coś jak opuszczenie wysuniętej placówki i wepchnięcie się w bańkę.


@inyourface: Wiesz, tak po pierwsze, to wydaje mi się, że to, co powinienem, to już zrobiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ciężko, żebym narzekał na coś, co sobie sam wymyśliłem i narzuciłem (zwłaszcza, że mam sygnały, że to się przysłużyło różnym osobom), ale pisanie w ten "poukładany" sposób przez 2 lata było bardzo czasochłonne i energochłonne i też jakoś coraz gorzej znoszę to szambo z głównej. Po prostu czasem trzeba odpoczynku albo płodozmianu, co nie oznacza, że inni też są w tym miejscu, jak ktoś chce działać, to niech działa.

Ja na
eoneon - > czy to właśnie nie tu, wśród tej populistycznej nawały, nie powinieneś roz...

źródło: comment_1597567640zyJOu1hjFaAJQV28j6dkhi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@panczekolady: Trzeba by więcej takich subredditów albo przynajmniej jednego z flairs (takie kolorowe flagi/kategorie wewnątrz subreddita). Gdyby ten subreddit nazywał się - to tylko przykład - "neuropa", to mógłby mieć m. in. takie podkategorie jak moje tagi. Inna sprawa, że dublowałby się z r/polskapolityka, a tam pewnie ich nie da się wprowadzić. Poza tym ja udzielam się też na innych tagach niepolitycznych.

Ech.

No nic, to jest wszystko do przemyślenia,
  • Odpowiedz
@eoneon: patrzę teraz na twoje konsternacje i widzę to, dlaczego mnie tak dziwiło, że podobał ci się reddit (zamknięty) zamiast wykopu (otwartego) - w sensie technicznym.
Wymiana między subami zapewniana jest przez "crossposty", ale oczywiście nie da się jednak być obecnym na wszystkich subredditach i śledzić cały kontent. I to jest jedna z wad, które wykop całkiem dobrze tagami rozwiązywał.

Zresztą do tej pory mieliśmy dwa-trzy polskie suby, ale znów
  • Odpowiedz
@eoneon: Jakoś nigdy nie mogłem się przekonać do Reddita. Zdarzyło mi się odpowiadać ludziom na r/AskPhilosophy, czasem wdałem się w jakąś dyskusję na r/philosophy, ale gdy w trakcie protestów BLM banowano ludzi na r/badphilosophy za zwyczajne zgłaszanie wątpliwości co do sensowności działań moderacji, wycofałem się całkowicie. Wykop może i jest bagnem, ale już chyba wolę takie bagno, gdzie to głównie OP decyduje o tym, czy chce, aby dana odpowiedź wystawiana
  • Odpowiedz