Wpis z mikrobloga

Jako, że podoba mi się content kolegi Mirka #blackpill_Raw postanowiłem napisać historię, która mi się przytrafiła, a w zasadzie mojemu koledze Mateuszowi.

Opowiem krótko o Mateuszu. Był chłopakiem średniego wzrostu w latach swojej młodości. Mianowicie mierzył 172cm.
Był bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet, ale jednocześnie potrafił być wiernym kolegą szanującym kobiety i ludzi z niedoskonałościami.
Podczas wakacji w lato 2012 poznał koleżankę o imieniu Anastazja. Szanującą się piękną młodą dziewczynę w wieku 15 lat(on sam miał lat 16). Bardzo się polubili i spędzali ze sobą wiele czasu i wspólnych chwil. Razem spacerowali, chodzili do kina i telefonowali do siebie.
Anastazja czekała, aż Mateusz zrobi jakiś krok i ich znajomość przerodzi się w coś więcej. W końcu po dwóch latach wspólnej znajomości oczekiwała że na jednym ze spotkań ją pocałuje.
Mateusz był bardzo nieśmiały, ale w dodatku zakochany po uszy w cudownej Anastazji. W końcu podczas jednego ze spotkań pocałował Anastazję.
Niestety. Anastazja znalazła innego partnera. Dzień wcześniej była na domówce u Klaudiusza Developerskiego i pozwoliła na wylizanie swojej psiochy jednemu z kolegów Mateusza.
W tamten dzień napalona nastolatka poczuła smak prawdziwego i dorodnego naganiacza, który młucił ją cała noc.

Po tej nocy coś w niej pękło nie chciała już utrzymywać znajomości z Mateuszem. Mateusz był załamany.
Postanowił, że nie pozwoli na zmarnowanie 2 lat znajomości i spróbuje odzyskać piękną Anastazję.
Poszedł do niej do domu i poprosił, aby z nim poszła do niego do domu.
Anastazja zgodziła się i razem przenieśli się na strych do Mateusza.
Wtedy nasz bohater ściągnął spodnie i w akcie desperacji zaczął kręcić śmigłem jak helikoter szybujący nad atlantykiem.

Anastazja nagrała go i puściła filmik do internetu.
W zamian za tą zniewagę nagrała filmik w którym bałamuci ją 3 kolegów Mateusza, a ona stęka niczym dziewica orleańska.
Finał był taki, że jej całe włosy były obklejone spermą, a Mateusz się powiesił ...
#blackpillraw #przegryw ##!$%@? #harlekinydlaprzegrywow #blackpill #chad #incel #pasta
  • 1
  • Odpowiedz