Wpis z mikrobloga

Niebieski o młodzieńczych rysach twarzy w wieku dorosłym.
Oczekiwania:
w wieku 35 lat bedzie wyglądał na 20 lat i będzie bzykał 16-letnie julczyska.
Rzeczywistość:
W wieku 25 lat zacznie łysieć, co będzie okropnie wyglądać, a w wieku 35 bedzie wyglądał jak Bosak (rysy twarzy młodego incela i obrzydliwy stan skóry)
#blackpill #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: no to powstaje pytanie. Czy chcesz walczyć o szansę, czy zakładać, że taka jest rzeczywistośc i nic z nią nie robić. Nie możemy nic zrobić z tym na co nie mamy wpływ, ale możemy zrobić wiele z tym na co mamy.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe:
Zgadzam się, warto zwiększać jakość swojego życia.
Mój post po prostu pokazywał bardziej prawdopodobny scenariusz mężczyzny o młodzieńczych rysach twarzy.
Jak chcesz wiedzieć, to staram się wyjść z przegrywu
  • Odpowiedz
@mistrzostwoprzegrywu: ja mam 30, za rogiem 31 i zakola dlatego jadę się na łyso. dają mi 20 do 22 i Julki 16 to nie problem. Miałem sytuacje że 13 mnie napastowała wiec musiałem brać kite bo to przegięcie. ten estrogen w żarciu robi z lasek seksualne maszyny którym w wieku 13 lat się chce a z kolesi #!$%@?ów
  • Odpowiedz
Czy chcesz walczyć o szansę


@OsamaPepe: Jedyna szansa jaka go czeka to p0lka z gówniakiem po chadzie o ile zarabia min. 15k, ma własnościowe mieszkanie i mordę minimum 6-7/10.
  • Odpowiedz
@AssRock: poczytaj trochę książek o Auschwitz. To czy są to resztki, czy świeży chleb, dzieli tylko kilka dni różnicy.
Jedno i drugie daje Ci życie i jest karmelem na udręczoną duszę.
  • Odpowiedz