Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co myślicie o nowym BMW M2 competition? Obejrzałem 7 testów, 4 polskie i 3 amerykańskie i wszędzie mówią to samo. Że to najlepsza m-ka patrząc na jej cenę. Idealna zabawka na tor i do polatania bokiem. Ale się zdziwiłem jak zobaczyłem że wychodzi około 3k zł raty leasingowej przy pierwszej wpłacie około 95k zł i leasingu na 3 lata xD i cenie ostatecznego wykupu około 105k zł. A jeśli chodzi o poleasingowe to, na 3 latka trzeba mieć około 250k zł. No cóż, może będzie moje za 5 lat xD

#bmw
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot: starsza jest podobno lepsza mimo tego że ma mniej mocy,370KM i gorzej trzymające fotele a tych z comp nie dało się zamówić do zwykłej. No i ta starsza została wycofana oczywiście ze względu na nowe normy EU dlatego comp ma nowy silnik. W USA wciąż da się te zwykłą kupić w salonach. Cóż musiałbym wypożyczyć i pojeździć z 1 dzień. Ale lepiej nie bo i tak mnie nie stać, może
@kipowrot: Ja tez mysle ze S55 lepszy.
N55 slabszy ciut ale to jest zauwazalna roznica te 30 koni. Na dodatek baza do modyfikacji jest zdecydowanie lepsza w S55 i tam mozna spokojnie zrobic 500KM gdzie w N55 dobijasz do okolo 400KM przy takich samych modach.

Dlaczego w N55 mozna bardziej korzystac z mocy?
WIem ze po modach ale tu sa wykresy tych silnikow i nie dze nic co by wskazywalo ze