Wpis z mikrobloga

#dzieloboze #slowoboze

Tak, wiem, że źródłem bólu nie jest panowanie Boga, ale pogoń za statusem, pogoń za sławą i bogactwem oraz pogoń za złem. W rzeczywistości, dzięki Bożemu wyborowi i przywództwu, Jego panowanie jest największą miłością do ludzkości. Pozwól mi przyjść do domu Bożego, abym mógł rozpocząć podróż w poszukiwaniu prawdy od pieniędzy, sławy i bogactwa!
Słowa Boga Wszechmogącego odsłaniają tajemnicę życia, powinniśmy przestrzegać reguły i nakazu Stwórcy i oddać wszystko Bogu, aby ludzie nie byli zbyt zmęczeni, a Bóg pomagał im w utrzymywaniu porządku. Stań się prawdziwą osobą, podążaj za prawdą i żyj sensownym życiem.

Proszę obejrzeć:Dzieło Boże

Słowo Boże „Sam Bóg, Jedyny (III) Autorytet Boga (II)” (Część druga)

Słowa Boga w tym materiale wideo pochodzą z księgi „Słowo ukazuje się w ciele”. Zawartość wideo:
Sześć punktów zwrotnych w życiu człowieka
Narodziny: pierwszy punkt zwrotny
1. Nowe życie rodzi się według planu Stwórcy
2. Dlaczego różni ludzie rodzą się w różnych okolicznościach
Dorastanie: drugi punkt zwrotny
1. Okoliczności dorastania wyznacza Stwórca
2. Różne okoliczności, w jakich dorastają ludzie, dają początek różnym rolom

Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego powstał z uwagi na ukazanie się i dzieło Boga Wszechmogącego, drugie przyjście Pana Jezusa, Chrystusa dni ostatecznych. Składa się z tych wszystkich, którzy przyjmują dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych i zostają zdobyci i wybawieni przez Jego słowa. Został on w całości i osobiście założony przez Boga Wszechmogącego i jest prowadzony przez Niego jako Pasterza. Na pewno nie został założony przez człowieka. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Owce Boże słyszą głos Boga. Jeżeli czytasz słowa Boga Wszechmogącego, dostrzeżesz, że Bóg się pojawił.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Więcej: Tajemnice biblii

Miłość Boga rozlewa się jak woda źródlana i jest dana tobie i mnie, i jemu, i tym wszystkim, którzy rzeczywiście szukają prawdy i oczekują ukazania się Boga”. Chcesz dowiedzieć się, jak powitać powrót Pana Jezusa? Z radością z Tobą porozmawiamy.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp
wojciechas - #DziełoBoże #SłowoBoże

Tak, wiem, że źródłem bólu nie jest panowanie ...
  • 1
  • Odpowiedz