Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #opiowraki #tramadol #skudexa

W poprzedni piątek łyknąłem sobie 2 tabletki Skudexy (150 mg tramadolu). Było pięknie, naprawdę cudownie. Wyjebka, chillera i ciepełko :3 Następnego dnia czułem się jak nowo narodzony, bez żadnych skutków ubocznych, ale za to od niedzieli dzień w dzień czułem się fatalnie - wyraźnie gorszy nastrój, chodziłem non stop rozdrażniony/przygnębiony, cały czas odczuwałem jakiś dyskomfort psychiczny.
Dziś tak naprawdę jest pierwszy dzień kiedy czuję się lepiej i mam wreszcie dobry nastrój. Całe to przybicie po prostu zniknęło. Kilka razy brałem #mdma i nie miałem czegoś takiego. Nigdy nie było tak źle i tu pojawia się moje pytanie:
Czy to możliwe, że tramadol powoduje większy wyrzut sero niż emka? o_O
I czy takie samopoczucie po 2 trampkach jest czymś normalnym?
  • 12
  • Odpowiedz
@AmericanBurger: tramal, przynajmniej mnie na poczatku, potrafil trzymac dlugo; nawet czasami caly kolejny dzien po wzieciu jak bralem wieczorem, a potem mialem gorszy humor; wiec prawodpodobnie i tobie sie to zdarzylo
  • Odpowiedz
@AmericanBurger #!$%@?, chciałbym żeby kiedyś opio na mnie podziałało tak jak na innych xD pierwszy raz z trampkiem to było chyba 7 skudexy czyli 525mg , i #!$%@? nic, prócz lekkiego rozluźnienia w nogach przy chodzeniu, a skutki uboczne to jedynie #!$%@? mnie flaki przez tydzień
  • Odpowiedz
@AmericanBurger: no tramal oddziałuje na serotoninę i jest możliwość wywołania zespołu serotoninowego nim. A ty najwyraźniej masz potencjał na ubytki serotoniny akurat po tramalu ze względu pewnie na nad aktywność jakiegoś enzymu
  • Odpowiedz
@FarmaceutaAmator ta, ale co zrobić jak nie ma innych opcji xd osobiście żołądek nigdy mnie nie zawiodł od wielu lat z różnymi substancjami, #!$%@? mnie wszystko, mięśnie, nery, no wszystko pod skórą prócz właśnie żołądka xD
  • Odpowiedz
@FarmaceutaAmator a i dodam że wcześniej miałem dość intensywny tydzień, łącznie z dołkiem. ale chociaż sprawdzili mi na badaniach krwi że emka która brałem dzień wcześniej była legitna, po ~20h 660mg mdma dalej było we krwi xD
  • Odpowiedz