Wpis z mikrobloga

@Dzokatazullo: Aaa widzę, to japaneskie z importu, muszą być drogie. Ale one były w normalnym rozmiarze?
Bo chciałbym też spytać kogoś z solidną pałą czy jest duża różnica przy zwiększaniu średnicy prezerwatywy, są niby nawet takie 69mm i według tego, co piszą one i tak są na penisy mniejsze od mojego, to chyba trochę przesada, bo nie mam jakiegoś olbrzyma XD
  • Odpowiedz
są niby nawet takie 69mm i według tego, co piszą one i tak są na penisy mniejsze od mojego


@NoMercyIncluded: kurła, to ile ty masz w obwodzie? Bo mi wychodzi, że powinno pasować na 21,6cm przy średniej 12 xD

  • Odpowiedz
@Kajtosz: Do 17cm. Właśnie też jestem trochę skonfundowany, bo licząc ze wzoru na długość okręgu wychodzi, że nawet 56mm powinny być wystarczające. I w zasadzie niby są, ale cisną konkretnie. Do tej pory rzadko używałem gum i raczej się po prostu godziłem z tym, że będzie kijowo (a może dlatego właśnie w ogóle unikałem okazji), ale od jakiegoś czasu mam okazję testować i zauważam różnicę między zwykłymi a np. durex invisible
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: a no ja to nie mam paly. Tylko jakis tam kijek, rozmiar maly wirc nie powininem brac udzialu w dyskusji.
Wiem tylko ze skoro chodzi o obwod to sa prezerwatywy mysize.
Kiedys byla na ich stronie nawet miarka do beniza. I mozna zmierzyc co i jak. Ale one nie sa cienkie tylko zwykle.
  • Odpowiedz