Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mbank muszę zapytać, bo mnie to bardzo ciekawi: po co dzwonicie z ofertą karty kredytowej/kredytu gotówkowego do osób, które mają na koncie kilkaset tysięcy złotych? System nie filtruje tego? Jak będę potrzebował 20k to pójdę do bankomatu przecież, ew. zapłacę zwykłą kartą pieniędzmi z konta. Przecież taka oferta to strata czasu marketera.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f35006b0010a81b084b4b30
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania do mnie zadzwonili z mBanku z propozycją zwiększenia limitu na karcie kredytowej. Zgodziłem się. Po kilku dniach dostałem info, że mój wniosek o zwiększenie limitu został odrzucony. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
AnalogowyBaran: Oczywiście, jak ktoś trzyma gotówkę na koncie to jest debilem... Pieniądze nie zawsze mogą pracować, nie każdy ma umowę o pracę i co miesiąc pensję, są różne okresy w życiu inwestora i firmy. Potem przychodzi Covid i jest płacz, bo po miesiącu zwolnienia pracowników, jak to firma nie ma zapasu gotówki na X miesięcy?

Chodziło mi o poznanie samej zasady działania tego systemu losowania do kogo dzwonić, ponieważ uważam, że
  • Odpowiedz