Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać, że obserwując ostatnio środowisko #neuropa i wyczyny przedstawicieli #lgbt mam pewien dysonans.

Twierdzicie, że policja was prześladuje, bije, łamie prawo i dokucza bez powodu. Jest "pisowska", "faszystowska", "łamie prawa człowieka" itd. Z drugiej strony ta sama policja od lat pacyfikuje wszelkie "kontry" do waszych spędów, używa gazu i pałek wobec przeciwników tęczowej propagandy, a organizatorzy parad donoszą na osoby im nie przychylne. Gdyby nie policja każde wasze zgromadzenie zostałoby rozniesione po kilkudziesięciu sekundach od przybycia grupy sebików z najbliższego blokowiska.

Jak to więc w końcu jest?

#bekazlewactwa #policja

Policja dla LGBT to:

  • Jedyny obrońca 62.4% (63)
  • Faszystowscy siepacze 37.6% (38)

Oddanych głosów: 101

Jegwan - Muszę przyznać, że obserwując ostatnio środowisko #neuropa i wyczyny przedst...
  • 34
  • Odpowiedz
@Kezcliw: policja urządza pokazówki. tak jak urządzała pokazówki na kiboli, tak w teraz urządza pokazówki na lgbt. tak jak w Kielcach za odpalanie rac policja wyprowadzała ludzi w kajdankach o 6 rano z domu, tak teraz Margot dostaje areszt jako jedyna z tysiąca osób w podobnych sprawach.
  • Odpowiedz
@Jegwan:
Jak to jest, gdy policja leje na nielegalnym zgromadzeniu w czasie pandemii prywaciarzy to wtedy konserwy pieją o ZOMO, a jak ta sama policja leje osoby protestujące przeciw łamaniu prawa przez policję to konserwy pieją z zachwytu?
  • Odpowiedz
@Banek5000: Nie wiem, pytaj osób uważających się za konserwy.

@InspektorDupa: No piękna pokazówka jak homoseksualiści skaczą jak małpy po radiowozie kryminału XD Nawet tutaj nie ma równości, bo z tęczowcami obchodzą się jak z jajkiem, a ich przeciwników piorą pałami i gazują jak leci.
  • Odpowiedz
No piękna pokazówka jak homoseksualiści skaczą jak małpy po radiowozie kryminału


@Jegwan: polecam zacząć używać mózgu zamiast powtarzać. Margot mogli aresztować przed demonstracją, sami aktywiści oddali się w ręce policji, ale ta nie była zainteresowana XD zainteresowała się dopiero w trakcie protestu, HMMM CIEKAWE DLACZEGO.
po drugie wskaż mi drugą osobę w Polsce która z takimi zarzutami dostała prewencyjny areszt.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Ludzie za większe bzdury siedzą po aresztach, o czym ty piszesz? XD

Działań policji nie oceniam, nie wiem jakie mieli rozkazy, widzę tylko dysproporcje w traktowaniu miłośników LPGAGD i przeciwników. I olbrzymią hipokryzję tego środowiska. Gdyby kibice zaczęli przy próbie zatrzymania ich kolegi skakać po nieoznakowanym radiowozie to w powietrzu latałyby gumowe kule i gaz.
  • Odpowiedz
Ludzie za większe bzdury siedzą po aresztach, o czym ty piszesz? XD


@Jegwan: no, za jakie? wskaż mi osobę która dostała dwa tygodnie aresztu za naruszenie nietykalności i uszkodzenie mienia.

a ja oceniam działania policji, nie wypowiadam się na temat dysproporcji.
  • Odpowiedz
Władze kościelne systemowo ukrywają księży pedofilii i przenoszą z parafii na parafie.


@R187: Nie ma czegoś takiego jak systemowe ukrywanie pedofilii w KK.
  • Odpowiedz