Wpis z mikrobloga

@Mr_Hand_of_Fate: napisałeś ze "100% prawaków ma to niedojebnie mózgowe" a nie tylko ci ktorzy mowia ze mniejszosci seksualne to "dewianci" i "pederasci" a to jest spora roznica ktorej jak widac nie rozumiesz

na szczęście juz moderacja usuneła twoj wpis
teraz ty mozesz isc plakac w poduszkę i zastanowić sie nad sobą
@Mr_Hand_of_Fate: ale na uj obrazasz i czepiasz sie mojego mózgu
fakt jest taki ze nikt nie bedzie trakował cie powaznie jak bedziesz przeczyl sam sobie

jeszcze powolujesz sie na moralne prawo xd
ich moralne prawo nakazuje im wlasnie takie osoby potępiac i co teraz?

skoro sam przyznajesz ze masz prawo do wyzywania ich na wykopie to czemu oni nie maja prawa do wyzywania osob ktorych uwazaja za dewiantów? bo nie za
@Matrioszkawkieszeni:

ale na uj obrazasz i czepiasz sie mojego mózgu

Bo usiłujesz mi imputować różne rzeczy, przewracając oczami tak, by dostrzec to, co chcesz zobaczyć.

fakt jest taki ze nikt nie bedzie trakował cie powaznie jak bedziesz przeczyl sam sobie

Wskaż mi, kiedy sobie zaprzeczyłem.

ich moralne prawo nakazuje im wlasnie takie osoby potępiac i co teraz?

Ich moralne prawo jest głupie. Z przyczyn, o których poniżej.

ni nie maja prawa
Ich moralne prawo jest głupie


@Mr_Hand_of_Fate: kim jestes zeby to oceniac? jestes nikim waznym... myslisz ze jestes jakims bogiem ktory powie to jest ok a to nie i ci ktorzy mysla inaczej to debile i glupki? XD

"Żydzi do gazu", bo przecież stwierdzenie, że są ograniczonymi umysłowo orangutanami, stanowi niedopuszczalny i bezprecedensowy atak na Bogu ducha winnych antysemitów


poniekąd tak bo wyzywanie ich jest swojego rodzaju negatywnym zachowaniem a mozna to
@Matrioszkawkieszeni:

kim jestes zeby to oceniac?

Racjonalnie myślącym człowiekiem.

myslisz ze jestes jakims bogiem ktory powie to jest ok a to nie i ci ktorzy mysla inaczej to debile i glupki?

Jeśli chcesz, to możesz się do mnie modlić, będzie to równie skuteczne, co jakakolwiek inna modlitwa. Niemniej, byłem w stanie uzasadnić logicznie, dlaczego twierdzę tak, a nie inaczej, natomiast ty sadzisz wciąż jakieś banały.

mozna pokazac w sposob "grzeczny" ze
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli przez "mnie podobnych".


@Mr_Hand_of_Fate: mam na mysli to ze prawaki wyzwą tych którzy wyzywają ich czyli Ciebie i Tobie podobnych
i kółko sie zamyka

mam wrażenie że ciągle sie nie rozumiemy
masz sie za lepszego od innych a domena słabych i głupich

Oczywiście, że ich nienawidzę. Jest mnóstwo grup społecznych, których serdecznie nienawidzę z różnych powodów, przy czym w większości przypadków zachowuję te emocje
@Matrioszkawkieszeni: To niech się #!$%@? zamyka, ja #!$%@?ę.
Nie wiem, ja mniej więcej wtedy, gdy miałem może z 9-10 lat byłem w stanie pojąć, że mówienie o kimś per "pedał", "lesba" czy cokolwiek innego, jest czymś generalnie niewłaściwym, a osoby homoseksualne nie robią nikomu jakiejkolwiek krzywdy.
Jakoś tak od dwóch dekad mniej więcej, z lekkim okładem śledzę to, jak wygląda podejście opinii publicznej do praw mniejszości seksualnych i już w latach
a osoby homoseksualne nie robią nikomu jakiejkolwiek krzywdy.


@Mr_Hand_of_Fate: tak samo jak narkomani ktorzy sobie w zaciszu domowym walą herę albo tak samo jak nekrofile ale jednak jest z tymi ludzmi cos nie tak i nikt nie chce z nimi trzymać... wiec to żaden argument ze nie robia nikomu krzywdy
jest wiele grup spolecznych ktorzy nie robia nikomu krzywdy ale jednak nie sa akceptowane ( ͡° ͜ʖ ͡°
ale wtedy musisz zrozumiec ze homoseksualiści robi krzywdę w wymiarze niefizycznym niektórym ludziom! tak bardzo ich to razi ze sam akt homoseksualny robi im krzywdę


:D :D :D :D :D Z jakiej ty planety pochodzisz? :D :D :D :D :D

przeciez osoby z lgbt tez nie sa swiete

No, nie są. Nie wiem, może dlatego, że to ludzie tacy, jak wszyscy inni?

i nie chodzi im tylko o rownosc

A o co?
@Mr_Hand_of_Fate:

Znam, są elementami propagandy dla debili, o której wcześniej wspominałem. Takim chochołem, którym można uzasadnić dosłownie wszystko, włącznie z tym, że deszcz pada nie w porę.


no coz przykro sie na to patrzy ¯\(ツ)_/¯

"ale wtedy musisz zrozumiec ze homoseksualiści robi krzywdę w wymiarze niefizycznym niektórym ludziom! tak bardzo ich to razi ze sam akt homoseksualny robi im krzywdę"

:D :D :D :D :D Z jakiej ty planety pochodzisz?