Wpis z mikrobloga

Ach, nie ma to jak wot po miesiącu, dawka wyzywania się z jakimś niedorozwiniętym dzieckiem, które cię dotyka zaliczona. Dziękuję. Do zobaczenia za miesiąc.

#wot #worldoftanks
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kavior: po szybkim googlowaniu widzę, że ma to jakiś związek z tutorialem lolowskim, ale nie wiem o co Ci chodzi, więc się nie zaśmieję, bo nie kumam.
  • Odpowiedz
@OvIce: pierwsze tutoriale w LOLu byly wlasnie ze jak sie wzielo ashe (damage dealer mozna tak powiedziec) to chcieli, zeby bydować na niej armor, to tak jakby w WOT podczas tutorialu Ci kazali, nie wiem, na amx 13 105 montowac heavy spall liner zamiast rammera/wenty/racji bojowych. cos w tym stylu xD
  • Odpowiedz
@OvIce: community jak community jest po prostu sfrustrowane tym jak wygląda gameplay i musza sie nawyzywac dla rozluznienia. Sam tam specjalnie nie bluzgam na czacie, ale pogralem w wota przez 2-3 miesiace i powiedzialem dosc. Nie spotkałem jeszcze tak toxycznie zaprojektowanej gry. Jesli podchodzisz do gry, zeby kreci tam jakies wyniki, a nei byc pomidorowym nabijaczem dmg'a, to ta gra to Cie #!$%@? swoją losowością na maxa. Udzielalem sie też
  • Odpowiedz
  • 0
@HuLLaJNoGa: Jest faktycznie dość #!$%@? społeczność, trafiłem na gościa który mnie blokował i wpychał, też się z reguły nie wyzywam ale tutaj już musiałem xd
  • Odpowiedz