Wpis z mikrobloga

Ator uczy jak wyjść z friendzona XD
Czysty blupill
Wystarczy ,że znajdziesz w sobie problem i go zmienisz XD cały odcinek skrócony w jednym zdaniu
Głównie opowiada historie z ,,życia" jak to koleżanka przestała być wylewna , przefarbowała włosy i nagle wszyscy się za nią uganiali
albo o gościu który na studiach zaczął nosić cylinder i też wszyscy nagle zaczęli sie nim interesować XD
i oczywiście parę tricków dzięki którym uwiódł żonę( ͡º ͜ʖ͡º) tylko spokojnie śpi więc się o tym nie dowie

jak ktoś jest chory i ma gorączkę nic mu się nie chce to polecam, kopalnie beki i cringu gwarantowana

https://www.youtube.com/watch?v=OSLJsDZDA9U

#blackpill #redpill #ator #wideoprezentacje ##!$%@? #zwiazki #frendzone #przegryw
  • 12
@Dykto: Niezłe gówno, nawet nie bede marnował 30 minut życia. Nie można wyjść z friendzone bo nie ma czegoś takiego, friendzone to może mieć koleś jedynie w głowie. W realu po prostu jesteś beciakiem, brzydalem i nie podniecasz laski! Jedyny sensowny film o rzekomym friendzone to ten francuski klasyk który chyba każdy normalny zna.
pijekubusplay - @Dykto: Niezłe gówno, nawet nie bede marnował 30 minut życia. Nie moż...
oczywiście parę tricków dzięki którym uwiódł żonę


@Dykto: Cooooooo to ja mam jeszcze jakieś fikołki odwalać, żeby sobie poruchać?! xD Nie #!$%@?ło mnie, niech to kobiety podrywają mnie, albo niech spadają!

@pijekubusplay: Ten francuski film to porażka i karmi ludzie złudzeniem, że jak kopniesz "koleżankę" w dupę, to ona nagle dostrzeże w tobie wartość. Prawda jest taka, że gdybyś był wartościowy dla kobiety, to nigdy byś się nie znalazł we
@Jestembogaty: No i nie zrozumiałeś. Po prostu nie traktujesz laski do której coś czujesz jak anioła, tylko jak koleżanke i to wtedy ty jesteś nagrodą a nie needyguyem. Jesli nie będzie w jego typie to faktycznie powie " no to nara" i o to chodzi. Już wiesz że dla tej laski nigdy nie byłeś obiektem zainteresowania i nie jesteś w żadnym wymyślonym friendzone. Bo nie ma czegoś takiego. A jak beciak
@pijekubusplay: Sry, ale to jest bez sensu.

Generalnie najlepszym sposobem na poderwanie dziewczyn, jest traktowanie ich jak normalnych ludzi. Jeśli jakaś dziewczyna myśli, że jest "więcej warta" to znaczy, że jest #!$%@?ą "Księżniczką Kartofli" i powinna być zmieszana z błotem tak szybko, jak to możliwe. Najlepsze dziewczyny to takie, które są kumpelami, vel "do tańca i do różańca". Jak znajdziesz dziewczynę, która interesuje się Tobą, to na 99% już masz partię.