Wpis z mikrobloga

#pytanie #kiciochpyta
EJ JAK CZĘSTO ZMIENIACIE PIŻAMĘ?
Bo ja praktycznie codziennie a kolega mi tu z #pracbaza mowi, ze co tydzień. Zdębiałam.

Piżamę zmieniam

  • Codziennie 12.8% (76)
  • Co dwa dni 5.4% (32)
  • Co trzy dni 7.1% (42)
  • Co cztery dni 2.7% (16)
  • Co piec dni 2.0% (12)
  • Co sześć dni 0.3% (2)
  • Co siedem dni 21.2% (126)
  • Co fujka fujka więcej niż tydzień. 48.4% (287)

Oddanych głosów: 593

  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mam-super-dziewczyne:
Ja nie mogę na siebie założyć nic więcej poza bokserkami bo inaczej jestem momentalnie spocony.
A pościel zmieniam srednio raz w miesiącu. Wyjątkiem jest poszewka na poduszkę - tę raz na dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
@mam-super-dziewczyne: kiedyś na imprezie laska pyta się mnie co ile zmieniam ręcznik do kąpieli, ja jej na to że co 2 dzień a ona o #!$%@? jaki pedant, chciałam wiedzieć czy trzeba częściej niż raz w miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo przecież na drugi dzień wysycha i znów jest ok ()
  • Odpowiedz
@mam-super-dziewczyne: ja czasami jak założę krótkie spodenki i koszulkę z krótkim rękawem do spania i się obudzę to idę tak na dwór, a potem wracając tak się kładę do spania jak są czyste
  • Odpowiedz
To jak z ręcznikiem, wycieram się czysta to czemu typix jest raz w tyg do wymiany? :D

@mam-super-dziewczyne bo ręcznik jest wilgotny i mogą się w nim namnażać różne świństwa oraz może także od wilgoci przesmierdnac?

to w czym śpicie i JAK CZĘSTO ZMIENIACIE PRZEŚCIERADŁO JAK ŚPICIE NAGO?!


A powiedz mi co będzie na tym prześcieradle procz naskórka? Zmieniam tak samo często jak wtedy gdy jeszcze musiałam spać w pidżamie
  • Odpowiedz