Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #dzieciohejt
Mam do was parę pytań . Bo cały czas chcę, by Immun napisał mi argument, dlaczego według niego mam usunąć konto. A on już po raz 3 pisze tylko "usuń konto". Często zdarza się, że zacina mu się płyta? I ile ma lat, że nie wie, co to argument? Chciałam usłyszeć od niego opinię o sobie, a on tylko rozkazy umie wydawać. XD
  • 35
  • Odpowiedz
@Anadeli: No widzisz, a ja mam ponad 30 i rozumiem to że przychodząc do jakiejś grupy osób, powinno zaakceptowac sie ich żarty z których się śmieją a nie mówić im że są głupi xd
  • Odpowiedz
@Travva: Co miałam pomyśleć o kimś, kto ciągle mi powtarza, bym usunęła konto, a gdy proszę go o argument, to nie wyjaśnia mi, że to żart? Jestem nowa, jak sami przyznaliście, więc nie wiem jeszcze wszystkiego o wykopie. By zaakceptować czyjeś żarty, trzeba je najpierw poznać, a to nie brzmiało jak żart.
  • Odpowiedz
@MTCO: Uważasz, że mam kij w dupie, bo używasz slangu, którego pewnie nie rozumiesz? Czy dla ciebie każdy, kto ma w dupie normy, jest spoko, a gdy ktoś zwróci ci uwagę, że robisz coś niewłaściwie, to ta osoba jest zła?

Jeśli tylko tacy ludzie jak ty tu pasują, to możesz mieć rację, że tu nie pasuję. Ale to tylko źle świadczy o Wykopie. Bo wiele opinii o was czytałam przed
  • Odpowiedz
@MTCO: Myślałam o tym, by usunąć, już miałam to zrobić. Ale poczytałam kilka postów osób na mikroblogu. W twoim mniemaniu pasują do określenia "kija w dupie", a jednak wytrzymują towarzystwo takich jak ty. Więc może portal nie jest tylko dla "jednej strony".
  • Odpowiedz