Wpis z mikrobloga

@prezess123123: Z Tank Rewards mam jedynie Type 64, ale granie lekkimi to nie moja bajka. Obecnie gram za mało, żeby wbić odpowiedni poziom.
Chyba padnie na program rekrutacyjny w takim razie.

@Popularny_mis: Zdecydowanie wolę samemu wbijać czołgi i rozwijać konto niż kupować gotowe :D
@memeguy_: Ja bym brał czołg. Premka prędzej czy później Ci się skończy a czołg masz na stałe a poza tym teraz jest sporo wydarzeń za które można dostać konto premium za free. Jak grasz dużo to konto premium spoko ale ty masz ledwo 140 bitew z ostatniego miesiąca :D Jakbyś miał nwm, 500 to spoko ;p A poza tym, jak grasz nieekonomicznie to nawet kontro premium nie pomoże :D
@pavlo0: Kiedyś robiłem ponad 100 bitew tygodniowo na spokojnie. Teraz nie mam na to nerwów, a przy okazji i czasu trochę mniej xD Jak mi nie idzie to po prostu odpuszczam i nie gram danego dnia.
@memeguy_: Bierz defendera. Od czasu do czasu wpadnie ci jakieś konto premium z dupy, odpalisz rezerwy na hajsy i jesteś powyżej 100 000 kredek na plus przy średniej bitce. Poświęcisz te pare godzin jednego dnia i jesteś milion albo dwa na plus w jeden wieczór. Celność tylko popraw bo 62% to nie jest najlepszy wynik :D Do tego defender sieje kalafiory
@Luko: Tak, widziałem tę promocję. Jednak spory wydatek, a dodatkowo właśnie ze względu na swoją nieregularną grę tak jak wspomniał @pavlo0 będę się raczej skłaniał ku pojazdowi.
@memeguy_: Aa i zapomnij o czołgach z tanks rewards bo to szkoda czasu na ten szrot co dają. Trzeba wbić 3200 w bodajże 25 dni co jest masochizmem bo dostajesz 100 żetonów dziennie za 1 bitwe co daje 2500 i trzeba wbić 700 z tych chorych misji. Jakbyś sie zdecydował na tą droge to na 2 poziomie bierzesz racje i je sprzedajesz co daje ci prawie 500 000 kredek, na 3
@pavlo0: Staram się grać przynajmniej tę jedną bitwę dziennie, więc trzeci poziom zawsze wpada :D Jedynie tyle, że schematy zawsze brałem zamiast wyposażenia.
Dzięki za radę.
@zbyslaw33: Z tego co czytałem to jednak ciężko o lepszą premkę z ciężkich. Zwłaszcza patrząc na dostępność tych czołgów w ostatnim czasie xD
Wszędzie przewija się właśnie Defender i IS-3A.

A premka jak @pavlo0 wspomniał może nie być najlepszym rozwiązaniem dla mnie ze względu na aktywność.
@memeguy_: Pamiętaj ze kiedyś is-6 to byłą op premką gdy wchodził, niby słaba penetracja ale dingał jak szalony i dobrze zarabiał, potem powercreep tak go zjadł ze dostał buffa dwa lata temu i nadal jest beznadziejny, to samo dzieje się z 252u gdy wchodził był op ale z czasem gdy ludzie nauczyli się jak grać przeciwko niem osłabł.
@memeguy_: Jeśli nie chcesz wydawać kasy to pójście w klan to dobry kierunek. Jedynie musisz poszukać takiego, który ma twierdzę rozwiniętą na X poziom. Wtedy w klanie odpalane są bonusy, np. do kredytów. Jeśli jeszcze do tego zrobisz premkę VIII z rekrutacyjnego to jak pograsz z klanem na twierdzy 8 z bonusem to można wyciągać 100k z wygranej bitwy.