Wpis z mikrobloga

co sie dzisiaj #!$%@? xDDDD wlasnie wrocilem do domu z wiekszego miasta w wojewodztwie (nie mowie ktorego bo pewien uzytkownik by sie rozplakal pewnie). bylem w galerii bo chcialem sobie kupie pare nowych levisow 512 w salonie, ale to nie wazne xDDD dla beki wstapilem do house'a, tak sobie chodze miedzy alejkami, moze kupie cos do chodzenia po domku. patrze a tam jakis typek, no oko 160cm waga moze 90kg, linia wlosow bardzo wysoko osadzona, telefon oczywiscie xiaomi xDDDDD stoi i robi zdjecie jakiejs koszulki. delikatnym krokiem podchodze tak zeby byc lekko za nim, przechodze obok a on siedzi na wykopie zalogowane jako "topik" XDDDDD mowie do niego "typie, ta koszulka 10zl kosztuje. chad nosi tylko hype itemki". ten sie na mnie patrzy, zaczyna plakac i mowi "ale ja nie mam pieniedzy na koszulke palace!!!" i zaczal uciekac xDDD potem go dogonilem i mowie "dobra dobra, kupie ci cos. dawaj do salonu nike". udalismy sie tam bo byl akurat na miejscu i kupilem mu 2 basic hoodie od nike i 3 koszulki i jakies tam butki (chyba tanjuny). mam nadzieje ze teraz jego zycie bedzie lepsze. :)

#bekazprzegrywow
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1597090047U7vHXDA6nxvF2zC1Dxaaju.jpg
  • 1