Wpis z mikrobloga

Czyli nie ejsteś centrystką, tylko nacjololo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: Teraz patriotyzm się nazywa nacjololo... oczywiście, nie popieram uważania się za lepsze państwo i zabijania ludzi z powodu, że urodzili się w takim, a nie innym kawałku ziemi, ale nie zgadzam się z nazywaniem umiłowania do ojczyzny "nacjololo".
Co do unii polsko-białoruskiej, tylko chciałam zaproponować wzajemną współpracę, w razie czego, gdyby było im naprawdę źle.
  • Odpowiedz
Biedę tworzy państwo. Rząd. To w jakim stanie jest Białoruś nie ma żadnego znaczenia, gdyby rządzili wolnorynkowcy. Każdy teren dokonałby "cudu gospodarczego" i niesamowitego skoku. Tak jak RFN pod rządami Ludwiga Erharda dokonała "Niemieckiego Cudu Gospodarczego" (a niech mi tylko ktoś wspomni tu o Planie Marshalla to go wyśmieje - zanim cokolwiek spróbujesz w tej materii napisać, zapoznaj się jakie to były grosze i na ile państw podzielone), również tak jak w
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero spokojnie kolezanko, mój komentarz byl z lekka ironiczny. ( )
Co do Uni Polsko-Bialoruskiej no tutaj podchodziłbym z dość sporym dystansem. Jestem calkowicie za większą, scislejsza współpracą gospodarczą, ożywioną wymianą handlową i pobudzenie u Białorusinów kapital ludzkiego. Natomiast nie brnalbym w tworzenie jednolitego państwa, bardziej widzialbym nasz kraj jako takiego ambasadora, który przybliżyłby Białoruś do wejścia w struktury UE.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero Przepiękne, miłe, inteligentne dziewczyny bez kija w dupie, ale poza wymianą p0lek na normalne kobiety - same wady. Nie chcę żeby mi białoruscy nacjonaliści podkładali bomby pod szkoły, ani żeby Rosjanie mieli okazję na wprowadzanie swoich zielonych ludzików.

Najlepiej by ich było przygarnąć do Unii, ale w obecnym klimacie to prędzej my wstąpimy do WNP niż oni do UE.
  • Odpowiedz
@JohnMaxwell: Śląsk może to powiedzieć o całej Polsce po drugiej wojnie światowej Polska była nam niepotrzebna


A co Śląsk ma dzisiaj, poza wielką historią i Szczepanem Twardochem? Kiedyś to była kraina filozofów i naukowców, potem niemiecka maszynka do robienia pieniędzy, teraz region bez pomysłu na siebie.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Ludzie #!$%@?ą o jakimś pompowaniu pieniędzy -nikt nie będzie pompować pieniędzy dla zasady, jeśli nie ma to żadnego uzasadnienia ekonomicznego.Tylu tu przeciwników PiS a #!$%@?ą jak najwięksi fani peronu we Włoszczowie. Wg. waszej logiki, chiny czy rosja, czy nawet USA/Kanada muszą wyrównywać poziom każdego kawałka swojego terytorium?
  • Odpowiedz