Wpis z mikrobloga

"Ojej kobietki taki ciężar nosicie, nie doceniacie się, pogardzacie sobom ojej i tyle obowiązków macie z mnóstwem dzieci i pracą ojoj PODNIEŚCIE GŁOWĘ WSTAŃ Z KOLAN LUDU UCIŚNIONY"
O kim on mówi? Chyba tylko o babciach 80lvl bo to one jeszcze wychowywały się w tych czasach gdzie było wtłaczane samoumartwianie się i inne bzdury. Dzisiejsze kobiety mają ego wystrzelone daleko w przestrzeń międzyplanetarną. One się niedoceniają? One się PRZECENIAJĄ. Problem z wychowaniem dzieci? Hmm kurde nie wiem, może trzeba było się pilnować przed zapłodnieniem? Wiem, kontrowersyjne, ludzie nie mogą się powstrzymać, żyć bez tego się nie da, podobno jest to ważniejsze niż powietrze. ALE ALE czekajcie kochane. Jest na to rada. Jezus. Przyjmijcie ku*angę ekhm ręce chada ekhm sory Jezusa do swoich ust ekhm do swojego serca, niech wtłoczy w was swoją miłość i niech on nazwie dobrze wszystko co w was jest. Niech wam powie jakie jesteście wspaniałe, silne, niezależne. I one podniosą głowy po tym. W spazmach rozko ekhm nie no żartuję. Podniosą głowy w sposób godny, a nie wywyższający się. W sposób sprawiedliwy, niebandycki, szlachetny, nie morderczy. Oto słowo pańskie. Amen
Oczywiście cały tekst to satyra i śmieszkowanie, a ja jestem tylko debilowatym przegrywem piszącym bzdury. Proszę nie brać tego do siebie. Wybujałe ego u kobiet, jakieś błędy życiowe popełniane nagminnie te same, jakiś seks, jakieś chady to ugułem takich rzeczy nie ma o i to tyle z mojej strony pozdrawiam serdecznie ()
#przegryw #blackpill
  • 10
@Dykto: Otusz to. Idealne społeczeństwo to takie w którym 100% kobiet siedzi na kamerkach robiąc transmisje. Ale nic erotycznego. Po prostu normalna rozmowa. A 100% facetów te transmisje ogląda przelewając na nie 90% zarobionego hajsu. Te 10% zostaje na przeżycie i opłacenie internetu. Oczywiście kamerki to jedyne hobby i poświęcać należałoby na to cały wolny czas
@Smiecharz: Szustak już od jakiegoś czasu mocno odleciał... Ten koleś robi się mocno szkodliwy, tylko czekać jak odpali zrzucenie habitu. I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu i kilka milionów wyświetleń mniej słuchałem go z pełnym zaangażowaniem.
@Smiecharz Przecież katolicyzm ogółem to skrajnie #!$%@? blueppill, gdzie kobieta to królowa czy bogini a facet jest jej białym rycerzem. Widać to np. w Polsce, gdzie kult maryjny rozwinął się do poziomu, gdzie czci się ją wyżej niż Jezusa, bo to ona była matką boga. Najbardziej zredpillowaną religią jest Islam - tam wprost jest powiedziane, że kobieta i mężczyzna się różnią, kobieta jest słabsza, fitnah (pokusą) kobiet są zasoby i bogactwo a
@Davidozz: Co za głupoty żaden Katolik nie czci Maryjii jak Boga Jezus jest Bogiem który stworzył Maryje ponieważ Jezus jest wieczny i istniał przed zejściem na ziemie (Boże Narodzenie to Boże zstąpienie jednoczesnie bo Jezus zstąpił na ziemie i przyjął ciało człowieka stając sie człowiekiem jednocześnie pozostając Bogiem ,Stwórcą który przybrał ludzkie ciało )Maryja jest przykładem kobiety który całe życie była posłuszna Bogu nigdy nie uprawiała seksu oraz słuchała sie mężczyzn