Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: Myślę, że ruscy i tak zainstalują tam swojego prezydenta, albo będą próbowali obalić Łukaszenkę. Logiczne, że lepszy Łukaszenko, który podkreśla dystans do Moskwy, niż ktoś całkowicie Moskwie podległy. Pozatym jeśli myślisz ze na Białorusi jest jakaś prawdziwa opozycja to jesteś naiwny xD. Tam jest sama agentura. Biedny naród.
  • Odpowiedz
@zlysebek: Kuce walący konia do Łukaszenki be like:

"Jaruzelski to jedyny gwarant suwerenności Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Gdyby wygrała Solidarność, to ZSRR natychmiast by zrobił porządek. Tego chcecie tęczowi liberałowie?
Jaruzelski robi wszystko by utrzymać suwerenność swojego kraju, owszem, czasem spacyfikuje opozycję ale tak musi bo inaczej patrz początek. Jednocześnie, Gierek będący wcześniej nie bał się dogadywać z zachodem co pokazuje na jego otwartcie. Musimy skończyć z dogmatem, że wszędzie potrzebna
Tumurochir - @zlysebek: Kuce walący konia do Łukaszenki be like:

"Jaruzelski to je...

źródło: comment_1597041849z3sYRCm2Ie2NkUvHafkSLf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tumurochir: To zbytnie uproszczenie i nie wiem jak to się ma do tego co napisałem, ale ok. Spróbujmy inaczej... skoro to takie proste to co zrobiłbyś na miejscu Białorusinów? Śmiejesz się z kuców, a sam stosujesz pogląd 0 albo 1? Nieźle. Trawi cię ta sama choroba co ich.
  • Odpowiedz
Gdyby Polska była silnym państwem to kwestia Białorusi była by dyskusyjna. KORWIN jest partią propolską. Co wy wiecie o tej opozycji? Jaki mają program? Gdzie znajdzie się Polska po białoruskim przewrocie? Macie tak ograniczone myślenie ludzie. Wszystkie poważne kraje stosują pragmatyzm w polityce, a wy dalej jakieś idealizmy sranie w banie. Ma być tak, żeby nam było dobrze i bezpiecznie. I jak widać po nas - my jakoś super na tym przewrocie
  • Odpowiedz