Wpis z mikrobloga

Ile wynosi clo na części zamienne do telefonow? Muszę zamówić wyświetlacz wraz z dotykiem i szybą. Teoretycznie znalazłem oryginał na AliExpress taniej niż w Polsce, nawt jakby dodać do tego 23% VATu, więc wszystko zależy od stawki cła. W razie odprawy celnej nie będą się czepiać, że zamiennik zawiera logo Samsunga (jakby uznali, że to podróbka)?
Dostawa ASS
#aliexpress #clo
  • 3
Ile wynosi clo na części zamienne do telefonow?


@pnk__:

0 :)

W razie odprawy celnej nie będą się czepiać, że zamiennik zawiera logo Samsunga (jakby uznali, że to podróbka)?


@pnk__:

jak beda chciec sie przyczepic i puszcza zapytanie do Samsunga o oryginalnosc to sie beda czepiac :P

Teoretycznie znalazłem oryginał na AliExpress taniej niż w Polsce, nawt jakby dodać do tego 23% VATu


@pnk__:

pytanie czy warto na to
via Android
  • 0
@Prostozchin nawet z VATem 23% wychodzi ponad 50 zl taniej niż na Allegro, więc akurat tego się nie boję
@sylwek2k dostarczanie listów/paczek do mnie nigdy nie trwalo dłużej niż miesiąc, nawet te nierejestrowane, a nawet jeśli to nie śpieszy mi się jakoś szczególnie, z telefonu da się jakoś korzystać (wlaśnie z niego piszę tą wiadomość) tylko mam martwe pola na dotyku
Dzięki za pomoc :)