Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.
Zakupiłem sobie własnie e fajke(rpm80pro)i mam zamiar kupować do palenia premixy i mam do was pytanko.
Jako iż już wyczytałem ,że premixy miesza się z baza to na 30 lub 10 ml premixu ile dolewa się bazy?
Drugie pytanko to jakiej firmy polecacie premixy?coś nie bardzo drogiego ale smacznego.Interesują mnie tylko smaki owocowe.Sam wyszukałem Just Juice ale nie wiem czy to dobre...
PS.jak ktoś zamierza rzucić zwykłe fajki to broń boże nie pchajcie się w iqos bo to jeszcze większe gówno od zwykłych fajek.
#epapieros #epapierosy #vape
  • 9
  • Odpowiedz
@IceShandy: Mistrzu sprawa wygląda tak. Kupujesz premix. Powiedzmy just juice niebieski (jestem od niego uzależniony :D ). Premix który kupisz nie ma nikotyny. Aby zrobić z niego powiedzmy końcowy płyn do zalewania fajki o mocy 3mg/ml musisz dolać do niego shot nikotynowy o mocy 18mg. Kupisz go w każdym vapeshopie. To wszystko na teraz. Tańsza nikotyna, bazy do liquidów jeszcze przed tobą. Na razie kup sobi premix i dolej do niego
  • Odpowiedz
@IceShandy: Premixy sprzedawane są najczęsciej w butelkach 30, 60ml rzadziej w 120. Do 30ml dolewa się 10ml wybranej mocy, do 60 dolewasz 10ml lub 20ml to zalezy od firmy premixa, do 120 dolewa się 40.
  • Odpowiedz
Przy 30ml gdy dolejesz 18mg to wyjdzie Ci 3mg, przy premixie 60ml gdy miejsce jest na jednego shota to po dolaniu 18mg wyjdzie Ci 3mg, jak masz miejsce na dwa przy 60ml to po dolaniu 20ml 18mg wyjdzie Ci 6. mam nadzieje ze zrozumiesz moje wypociny :D
  • Odpowiedz