Wpis z mikrobloga

@tomaszs: właśnie poszukałem i znalazłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak moge się wtrącić.

jeżeli chodzi o samą promocje, gameplay czy wytłumaczenie zasad gry, będzie kilkukrotnie lepszy niż jakiś filmik z czapy, z pokazem kart, których nawet nie można przeczytać. Dodatkowo jedno czy dwa rozdajo, na wykopie czy facebooku, sprawi że wiecej ludzi o niej usłyszy. Wannabe Frontend developerów jest cała masa, szczególnie na wykopie, czy grupach "lubiem
@Jednorybek: dzięki dzięki. Wiesz co, wydaje mi się że możesz mieć 100% racji z tym gameplayem lub instrukcją. Muszę obczaic jak to ludzie robią. To wydaje mi się dużo trudniejsze i trochę podchodzę do tego jak do jeża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do sklepu faktycznie Google z jakiegoś powodu przestało kochać platformę z grami gdzie sprzedaje. Zresztą tam też pojawiły się problem w ogóle z procesem
@tomaszs: jeżeli sam nie umiesz into marketing produktu, skontaktuj sie z jakimś kanałem na YT który przetestuje Twoją grę w zamian za jej kopie, po profilu wnioskuje że na pozycjonowaniu sie znasz i wiesz że im więcej informacji o danym produkcie, tym więcej informacji o danym produkcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może warto by było zrobić stronę internetową, do promowania i sprzedaży produktu powiem szczerze że stronka
@Jednorybek: dużo złota :) odpowiem na pytania:

- firma jest która zajmuje się produkcją i wysyłka. Także jest mega skalowalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- na razie nie mam planu na dodatki. Ale będą talie do różnych języków gdy sprzedam wystarczająco dużo talii do JavaScriptu. Wtedy będę mógł wykupic licencję na kreacje do kolejnych talii