Wpis z mikrobloga

Osoby, które popierają protesty w Warszawce, mają problem z postrzeganiem rzeczywistości? Bo nie rozumiem.

Chłop złamał prawo, więc przewidziana jest za to kara. To tak jakbym #!$%@?ł coś ze sklepu, w dodatku #!$%@? namalował na podłodze i gdy mnie zatrzyma ochrona, zaczął bym ich wyzywać od homofobów.

No bez jaj, jeszcze podciąganie pod to PiSuarów, że to państwo jest opresyjne to są dopiero jaja.
#bekazlewactwa #neuropa #lgbt #lewackalogika #konfederacja
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johny-kalesonny:
Jak przekazała gazeta.pl "Uczestnicy protestu mówili o "niewiarygodnej brutalności" - Jakoś nikt nie płakał nad przedsiębiorcami jak protestowali w słusznej sprawie XDD

trwa pokojowa manifestacja". - faktycznie krzyczenie #!$%@?ć psy, oznacza pokojową manifestacje.

Grupa osób zaatakowała kierowcę furgonetki. Przecięto oponę, urwano lusterko i tablicę rejestracyjną. Prokuratura zakwalifikowała to jako występek o charakterze chuligańskim. Według śledczych zatrzymana miała w tym współuczestniczyć. To właśnie w związku z tą sprawą Margot ma
  • Odpowiedz
Jak przekazała gazeta.pl "Uczestnicy protestu mówili o "niewiarygodnej brutalności" - Jakoś nikt nie płakał nad przedsiębiorcami jak protestowali w słusznej sprawie XDD


@ChrystusPoganin: Oprócz kuców i pana Tramwajno. A tak szczerze to wszyscy się łapali za głowy, jak policjanci tam ludzi pałowali.

trwa pokojowa manifestacja". - faktycznie krzyczenie #!$%@?ć psy, oznacza pokojową
johny-kalesonny - > Jak przekazała gazeta.pl "Uczestnicy protestu mówili o "niewiaryg...
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: w tym wypadku areszt traktowałbym jako zapobiegania dalszego naruszania prawa, które ten gość łamie kolejny raz w krótkim czasie.
To nie miejsce do polemiki czy według Ciebie czy mnie to co robi to przestępstwo, to rozstrzygnie sąd. Areszt jest po to żeby nie naruszał prawa w dalszym ciągu.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Ale jakie prawo tutaj dalej naruszył? Areszt stosuje się po to, by zapewnić bezpieczeństwo sprawie i społeczności. Tutaj ten gościu powiesił flagę lgbt na pomniku. Przypominam, że w Toruniu podczas juwenalii przebierali pomnik Kopernika za Dartha Vadera.

Areszt moim zdaniem absolutnie bezzasadny i wpisuje się już w tradycje nadużywania aresztów w Polsce.
  • Odpowiedz
W tym momencie kończy się nasza dyskusja, jeśli uważasz, że to nie była napaść na tego kierowcę.


@ChrystusPoganin: To była szarpanina w której kierowca prowokował dzieciaków. Gdyby tak traktować każdą taką sprawę, to pod szkołami by ciągle stała furgonetka policyjna. Nikt nawet nie zadał umyślnego ciosu
  • Odpowiedz
jakie więc prawo naruszył ten gościu?


@johny-kalesonny: wiesz, nie składałem zawiadomienia dotyczącego tego konkretnego przestępstwa, ani nie jestem sędzią w tej sprawie żebym Ci odpowiedzieć. Skoro został aresztowany to jakieś popełnił i widocznie są ku temu przesłanki.
  • Odpowiedz