Wpis z mikrobloga

Osoby, które popierają protesty w Warszawce, mają problem z postrzeganiem rzeczywistości? Bo nie rozumiem.

Chłop złamał prawo, więc przewidziana jest za to kara. To tak jakbym z-----ł coś ze sklepu, w dodatku kutasa namalował na podłodze i gdy mnie zatrzyma ochrona, zaczął bym ich wyzywać od homofobów.

No bez jaj, jeszcze podciąganie pod to PiSuarów, że to państwo jest opresyjne to są dopiero jaja.
#bekazlewactwa #neuropa #lgbt #lewackalogika #konfederacja
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChrystusPoganin: Moim zdaniem cel polityczny jest dość prosty - PiS musi w końcu podjąć niewygodne działania. Zwolnienia w elektrowniach, zamykanie kopalń. To wiąże się z ogromnym niezadowoleniem społecznym.

Rozkręcanie tej inby jest im na rękę. To zatrzymanie ewidentnie miało być medialne i miał pójść pasek w TVP, udało się sporo więcej. Jednym zdaniem cel to przekierowanie nienawiści wobec rządu na wybraną mniejszość. Stracą pracę, ale nie pojadą na masowe protesty
  • Odpowiedz
@ChrystusPoganin:
Odpowiedz mi na kilka pytań proszę, bo czegoś tu nie rozumiem, jak to jest z tym LGBT w Polsce.

1. Czy flaga LGBT jest bezczeszczeniem pomnika?
2. Czy flaga Polski na tym samym pomniku jest zbezczeszczeniem go?
3 Czy flaga UE na tym samym pomniku jest zbezczeszczeniem go?
  • Odpowiedz
@IHaveThePower: Nie. Chodzi mi o to, że pomniki itd, należą do pewnego dziedzictwa narodowego i wywieszając flagę innych organizacji/ruchów politycznych/przekonań, jest nie na miejscu. Jesli chce taka osoba wywiesić sobie flagę, to niech to zrobi na swoim płocie, balkonie, nawet na plecach.
  • Odpowiedz
@ChrystusPoganin: Traktujesz wiec pomnik Jezusa jako pomnik reprezentujący wartości chrześcijańskie, które są wrogie środowisku LGBT, i taka flaga ich obraża, ok.
Czy w takim razie mogę powiesić flagę Izraela na pomniku Jezusa?
Albo flagę LGBT na pomniku Kopernika?
  • Odpowiedz
@ChrystusPoganin: Po prostu wydajesz mi się w opór niekonsekwentny, i zastanawiałem się czy mam rację, czy może stoi za Twoimi wypowiedziami jakaś logika.
Ci ludzie, którzy wieszają flagi lgbt nie różnią się dużo od narodowców z marszów niepodległości, szukają tylko okazji do prowokacji i rozróby. Moim zdaniem to kompletni debile, którzy tylko polaryzują polaków.
Ale z prawej strony dzieje się to samo. I albo pozwalamy obu stronom na pewnego rodzaju
  • Odpowiedz
czyn popełniony przez tego chłopaka, kwalifikuje się do zatrzymania


@ChrystusPoganin: nieprawda, areszt powinien być stosowany w przypadku groźby mataczenia, zagrożenia dla potencjalnej ofiary, możliwości ucieczki z kraju, lub kiedy grozi duża kara
  • Odpowiedz