Wpis z mikrobloga

Siema, czy przeszczepiał może ktoś brodę? Mam tylko wąsy i brzydki podbródek, bardzo nierówne itd. Wolałbym nie mieć w ogóle zarostu albo pełny. Więc chyba postanowię sobie sprawić pełny zarost.
W necie jednak bardzo mało info na temat przeszczepiania brody. W większości chodzi o #zakola, a mi chodzi o samą brodę. Mógłby ktoś chociaż napisać jak to wychodzi cenowo? Wszystkie dyskusje albo dłuższe opisy, czy cenniki, tyczą się głowy. Z reguły cenę się przelicza z liczby potrzebnych graftów. Ile mnie graftów potrzeba do brody, niż do zakoli? A może więcej... I pytanie, czy po tygodniu bunkrowania się w piwnicy, można normalnie wyjść do ludzi i "niczego nie poznają"? Czy będę miał ryj ze strupami itd? (Praca na to nie pozwala)

#broda #wlosy #zdrowie #pytanie #pytaniedoeksperta #mirko
  • 8
  • Odpowiedz
@dzieju41: Łatwo powiedzieć. Nawet jak się golę codziennie, to i tak zostają "czarne kropki" dosyć mocno widoczne. Po prostu mam całkiem mocny i silny zarost. Ale bardzo nierównomierny i głównie wokół dolnej części żuchwy (usta, podbródek), ale rośnie tak, że brzydko ją podkreśla.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Kuźwa, typie. Przychodzę z konkretnym pytaniem, a Ty jak połowa wykopków, coś tam napiszesz, jakąś swoją opinię, ale #!$%@? w ogóle nie na temat. Jak mi nie będzie pasował, to będę go golił, tak jak teraz się golę.
Najwyżej będę żałował. Ale to moje ciało i daj mi decydować. Brak mi informacji w necie, więc spytałem, może ktoś odpowie. I tak pójdę do specjalisty i tam się większości dowiem, ale
  • Odpowiedz
@konradowski1995: wykonują, ale musisz wybrać dobrego specjalistę, inaczej będzie to wyglądało nienaturalnie. zazwyczaj ta forma jest lekko tańsza, jednak to nadal wysokie kwoty. w polsce od 8 zł za 1 graft (w 1 grafcie możesz mieć od 1 do 4 włosów). Za granicą drożej, ale w Turcji zrobisz zabieg już za 10-12k (w tej cenie wszczepiają do 5k graftów, a Tobie wystarczy 2-3k). Po 3-4 tygodniach, będziesz mógł wyjść do ludzi
  • Odpowiedz
@FallingSlowly: nic nowego się nie dowiedziałem. :/ Pooglądałem jeszcze trochę tureckich filmików i tyle.
Niestety fakt, że będę przez dłuższy czas wyglądał nienaturalnie na twarzy odrzuca pomysł jakiegoś przeszczepu. Zawodowo nie mogę sobie na to pozwolić.
Ale jakbyś kiedyś zebrał jakieś informacje do kupy albo był u jakiegoś specjalisty i byś chciał się podzielić informacjami, to oznacza mnie proszę. :P
  • Odpowiedz