Wpis z mikrobloga

Śmiech mnie ogarnia jak ludzie bronią tego pajaca xD Na szczęście jest ich zdecydowana mniejszość. Powiem wam coś w tajemnicy - gdyby ten typ nie atakował furgonetki, to nic by mu się nie stało. Normalnie by sobie żył tak jak każdy heteroseksualista i przestrzegający prawa homoseksualiści. Gdyby każdy na własną rękę próbował wymierzać sprawiedliwość tak jak ten gość, to mentalnie wrócilibyśmy do epoki kamienia łupanego. #lgbt #bekazlewactwa #konfederacja
Nirin - Śmiech mnie ogarnia jak ludzie bronią tego pajaca xD Na szczęście jest ich zd...

źródło: comment_1596835453gRETwQABmxrrwylo8ivQlS.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciekawe jakby się role odwróciły, jakby jeździła furgonetka, że katolicy to pedofile po mieście i kierowca by dostał #!$%@? od sebixa. cały wykop by okrzyknął go bohaterem narodowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InspektorDupa idąc twoją logiką dalej można stwierdzić że gdyby ruch LGBT nie atakował kościoła (profanacja, wyśmiewanie itp.) to kościół byłby w stanie zaakceptować ludzi o odmiennej naturze seksualnej i wszystkim żyłoby się dobrze. Błędne koło wciąż się napędza a ktoś na tym zarabia pieniądze, dzieląc nasze społeczeństwo¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kiken: no i to jest fakt tylko co to zmienia.

Jak robisz coś przeciwko prawu to się nie dziw że ręka prawa cię dosięgnie. To jest jakaś logiką dziecka które jest zdziwione że ogień parzy jak się go dotknie xD

Istnieją w Polsce sposoby zgodne z prawem jak działać z takimi furgonetkami.
  • Odpowiedz
@ShineLow: @piczu: Wymierzał sprawiedliwość biciem, kradzieżą i wandalizmem a samosądy są zakazane. W dodatku obrażali mniejszość ukraińską i co ma interweniować ambasada Ukrainy? Nie, lepiej po prostu postąpić z nim jak z każdym przestępcą.
  • Odpowiedz
@Nirin: ja się każę nazywać "Mój Panie" jako nowe imię i nazwisko i lewicowi aktywiści muszą to respektować. Więc jak się do mnie zwracają to mówią "Mój Panie" i po 3 takich zwrotach rezygnują z dyskusji bo wychodzą na debili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz