Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę o (poważne) porady związane z seksem analnym.

1. Jak się przygotować pod kątem higieny oprócz zrobienia lewatywy? Chcę mieć pewność, że będzie czyściutko i żadnych śladów na penisie. Czy są jakieś akcesoria (xD) do "doczyszczania" odbytu?
2. Czy bez wcześniejszych ćwiczeń z dildo/korkiem analnym, ale z dużą ilością lubrykantu, za pierwszym razem będzie to nieprzyjemne i bolesne doświadczenie?
3. Czy odczuwa się ból na następny dzień?
4. Czy podczas seksu nie ma dziwnego uczucia, coś jak chęć wypróżnienia się?
5. Czy seks waginalny nie wyda się później mężczyźnie mniej przyjemny?

#seks #anal #seksanalny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2db85e0010a81b084b3cfc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
  • Odpowiedz
**szalony_miras**: 1. Lewatywa starczy.
2. Tak, mięsień nie jest przyzwyczajony do takiego rozciągnięcia, penis najprawdopodobniej nawet nie da rady wejść jeżeli będziesz się stresować/denerwować. Na początku warto potrenować palcami, dopiero przy czwartym palcu można myśleć o penetracji penisem.
3. Zależy od podejścia, jeżeli będzie na chama wpychał to lekko będzie pobolewać.
4. Nie ma.
5. Nie.

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
AnalnyMasakrator : Może mój artykuł z dawna Ci pomoże ;) https://www.wykop.pl/wpis/17439277/anonimowemirkowyznania-ostatnio-pojawilo-sie-pare-/

2. ja jestem wyćwiczony, ale zawsze muszę się rozgrzać palcami albo dildem o średnicy 2,5 cm. Moim błędem było kupienie drąga o średnicy 3,5 cm i to było praktycznie niewykonalne, by go wsadzić sobie bez porządnej rozgrzewki mniejszymi zabawkami. Z penisem będzie podobnie, chociaż moja różowa potrafi czasem po bardzo lekkiej rozgrzewce go w siebie wcisnąć. Nie próbowałem z realnym, to nie wiem od czego to zależy :P
3. jak zaczynałem, to jedyną różnicą było to, że bąki były bardziej typu "pff" niż "prrt" xD ale to minęło i teraz mogę spokojnie brać w tyłek i normalnie zwieracz działa. Żadnych różnic co do działania ani bólu. Ale jak przesadzisz będąc początkującym, to siłą rzeczy może boleć.
4. nie ma.
5. nie, to zupełnie inna kategoria, dlatego warto ją przetestować :) moja różowa też tak twierdzi, w pipkę to jedno, w dupkę to co innego, a ja jak dostaję strapon, to też czuję się inaczej niż przy zwykłym seksie.
  • Odpowiedz