Wpis z mikrobloga

@Ark00: @BarkaMleczna: Ostatnio na Orlenie widziałem też to. Takie upośledzone rafaello. Wcześniej bywało w Rossmannie.

Z czekolad najlepszy jest chyba Beskid, prawie ex aequo "Hand Made" z Cukierni Staropolskiej z Lublina, później Chocolate Bush. Z niższej półki Trapa jest chyba najlepsza, Torras niektóre ma całkiem fajne - chociaż mało tam robi czekolada. Wawel czy Cavaliera da sie przełknąć od biedy a Xucker to niejadalne odpad.
Mirkosoft - @Ark00: @BarkaMleczna: Ostatnio na Orlenie widziałem też to. Takie upośle...

źródło: comment_1596830083gqzqjx5ci9rgXLgaOPkb5r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: z tych które próbowałem: pure&good z Carrefour, porównał bym do Torras z Kauflandu, intensywny smak słodziku, możliwe, że różnią się tylko opakowaniem... Trapa za to trochę zajeżdża konsystencją tanim wyrobem czekoladopodobnym, ale imo nie ma aż tak ostrego smaku erytrytolu. Reszty nie próbowałem. Ta czekolada malinowa to miła odmiana jak dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ark00: Gdzie kupujesz czekolady które mają w słodziku 99,9% erytrytolu? Do tej pory spotykałem się z czekoladami które mają 99,9% maltitolu i czyściły kichy po zjedzeniu 100g czekolady.
  • Odpowiedz
maltitolu i czyściły kichy po zjedzeniu 100g czekolady.


@sztajnes: erytrytol nie lepszy. Z tym 99% to przesadzam, bardziej chodzi mi o to, że na opakowaniu jawnie wspominają o stewii a jak sprawdzisz skład to tej stewii 0.2% w składzie a główny słodzik to erytrytol
  • Odpowiedz
@sztajnes i trapa i torras mają słodzone i erytrolem i maltitolem z dodatkiem stewii, w tej samej cenie praktycznie. Ostatnio w Kauflandzie pół godziny stałam przy półce z nimi i nadziwić się nie mogę czemu i po co.
Jak mam już kupować coś słodzonego maltitolem to wolę wawela za 6zł zamiast torrasa za 13 XD
  • Odpowiedz
@Ark00: @chixi: No dobra ale czy jest jakaś czekolada która nie jest słodzona maltitolem? Wydaje mi się ze ta z carefoura tez ma maltitol. W sumie to już jakiś czas temu zrezygnowałem z poszukiwan.
  • Odpowiedz