Wpis z mikrobloga

LGBT: Chcemy być tolerowani. Jesteśmy ludźmi, a nie ideologią. Tęcza mnie nie obraża
Policja: *Istnieje*
LGBT: "J**ać psy!", "Niech płoną znicze i komisariaty"

Zapraszam do kulturalnej dyskusji. Czemu osoby LGBT nie są tolerancyjne na policję, która jako jedyne zadanie miała doprowadzić Michała Sz. do aresztu z nakazu sądu? Czemu LGBT zasłaniając się tolerancją, atakuje inne osoby?

#lgbt #lewica #bekazlewactwa #stopbzdurom
Reezu - LGBT: Chcemy być tolerowani. Jesteśmy ludźmi, a nie ideologią. Tęcza mnie nie...
  • 37
To mamy do czynienia raczej z paradoksem wolności. By wolność istniała nie może być wolności dla lewackich / bolszewickich poglądów. Takie poglądy wyrzuca się poza dyskusję społeczną.


@temekx: Taki fikołek 4/10. Ogólnie odejmuję punkty za brak oryginalności i przeklepanie tekstu od dyskutanta, wrzucenie słabej puenty i za cliche zachowywania się jak typowy wykopek, który wszędzie widzi lewactwo.
@johny-kalesonny: i mówi to wykopek, który przekopiował starego mema xD

To nie moja wina, że masz potencjał intelektualny typowego czekisty (pewnie nawet nie wiesz kto to czekista xD) i nie potrafisz się do tego odnieść.

Fakty są takie, że lewactwo musi być tępione, bo zawsze prowadzi do syfu i gnoju i utraty wolności. Mamy przykład miast, państw czy nawet portali internetowych.
Czy Ci patrioci krzyczą "My nikogo nie obrażamy" a następnie "j*bać psy"?

@Reezu: Lepiej - oni twierdzą, że są katolikami, że robią to w imię swojej wiary i z miłości dla ojczyzny.