Wpis z mikrobloga

LGBT: Chcemy być tolerowani. Jesteśmy ludźmi, a nie ideologią. Tęcza mnie nie obraża
Policja: *Istnieje*
LGBT: "J**ać psy!", "Niech płoną znicze i komisariaty"

Zapraszam do kulturalnej dyskusji. Czemu osoby LGBT nie są tolerancyjne na policję, która jako jedyne zadanie miała doprowadzić Michała Sz. do aresztu z nakazu sądu? Czemu LGBT zasłaniając się tolerancją, atakuje inne osoby?

#lgbt #lewica #bekazlewactwa #stopbzdurom
Reezu - LGBT: Chcemy być tolerowani. Jesteśmy ludźmi, a nie ideologią. Tęcza mnie nie...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reezu: wyznawcy szowinistycznej tfu ideologii lpg+ są tolerancyjni tylko dla siebie. W sensie w stosunku do 1 osoby na świecie. Cała reszta jest gorsza i zasługuje na obóz i rozstrzelanie za nie popieranie w 100% każdego chorego wysrywu jaki się zrodzi w ich głowach
  • Odpowiedz
  • 14
@Reezu bo te #!$%@? lewaki chcą by było jak w USA gdzie czarnuchy paliły komisariaty.

Ale to trzeba mieć sieczkę z mózgu
  • Odpowiedz
@rouli W końcu "prawdziwi geje", na przykład z KPH, odnieśli spektakularny sukces. Żadnych prowokacji, żadnych ekscesów, żadnego #!$%@? kogokolwiek. Kilkanaście lat ciężkiej pracy u podstaw. Efekt - już ci geje mieli małżeństwa homo z adopcją. Ale przyszli STOP BZDUROM i tolerancyjną Polskę niedyskryminującą osoby niehetero zmienili w homofobiczną ( ͡º ͜ʖ͡º)

Agresja agresją, napad napadem. Jest czyn, kara być musi. Czy będzie adekwatna? Trzeba być nieskończenie
  • Odpowiedz
@FlasH: Czy Ci patrioci krzyczą "My nikogo nie obrażamy" a następnie "j*bać psy"?

@cns: Oczywiście, że tak. Ale chodzi mi o sam fakt, że takie jednostki są głośne i domagają się tolerancji, mimo, że same są nietolerancyjne.
  • Odpowiedz
@Reezu: a inni świętują niepodległość i wywalczoną wolność jednocześnie postulując jej ograniczenie innym. Debile są po obu stronach i nie ma co na nich zwracać uwagi, bo nie reprezentują grup z którymi się utożsamiają
  • Odpowiedz