Wpis z mikrobloga

@kamilek98PL: tester oprogramowania medycznego brzmi jak owiele wiecej niz 30k

Ja mam troche ponad 30k rocznie. I zeby sobie polepszyc byt zapisuje sie na HNC z engineering
Narazie lobie level 3 bo jak pisalem mature to matma nie byla obowiazkowa i zdawalem historie ()

Moze tez mozesz poszukac jakis kursow ktore cie interesuja. To i kasa lepsza wpadnie.
@kamilek98PL: a czego się boisz? Przecież nie wyrzuci Cię nikt bo zapytałeś o podwyżkę... Chcesz zarabiac więcej i ciągle dostawać podwyżki to zrób z chodzenia na interview hobby. W IT w jednej firmie nigdy nie rozwiniesz się finansowo
@vilay wiem, koleżanką pracowała ze mną w tej firmie ona tam od 8 lat i może z 5k podwyżki dostała xd, a zmieniła pracę i powiedziała że zarabia o wiele więcej i to mi doradziła xD żeby znaleźć inną pracę.

Dopiero tu pracuje od roku niecałego, ale to moja pierwsza prawdziwą firma gdzie pisze się oprogramowanie. Boję się też zmieniać trochę bo jednak mam luz tutaj i miła atmosfera pracy
@kamilek98PL: Mam tylko 50k, niedawno dostałem podwyżkę. Jednak wiem, że to nadal mało jak na mnie. Jestem raczej średni z 5 letnim doświadczeniem. Do seniora mi brakuje, bo nie mam umiejętności kierowania zespołem. Tylko obserwuję co jest hot na rynku xD Np. devops, czyli Kubernetes. Mam znajomego co na b2b w Lądku zarabia 400£ miesięcznie i idę właśnie w jego ślady XD
@kamilek98PL: ostatnie tygodnie były dla mnie mega stresujące, bo poprosiłem mojego kierownika, żeby mi dał poprowadzić rozmowę z klientami, robił prezentacje i poprowadzićł mały team. Robię to, żeby w końcu nabyć te umiejętności miękkie i poprawić mówiony angielski.
Na dodatek robię egzaminy CKA i CKAD dla kubernetesa, żeby hehe mieć co wpisać do CV, więc presję na siebie taką nałożyłem, że w niektórych momentach miałem mini kryzysy egzystencjalne XD
U mnie