Wpis z mikrobloga

#wroclaw Zastanawiam sie nad kupieniem mieszkania na ul. Nyskiej. Przed zadłużeniem się na 30 lat na pół miliona złotych warto jednak byłoby zrobić mały research, stad moje pytanie do szanownych mireczkow wroclawiakow - czy to spoko okolica i czy jest tam bezpiecznie?
  • 9
  • Odpowiedz
nie przeraża cię ciasnota jaka tam panuje? Tez planowałem, podjechałem rowerem na miejsce i szczena opadła.


@Wychwalany: Generalnie aktualnie przy takich cenach i braku jakiś ciekawych nowych inwestycji jeeest baardzo mało konkurencyjnych ofert. Np na Kammienej ostały się same najgorsze mieszkania które mają chore skosy w środku. Jakiekolwiek rozsądne ceny zaczynają się na Jagodnie, ale tam to nie jest miasto a sypialnia.
  • Odpowiedz
@Bratkello: pomijając ceny nadal jest bardzo mało ofert na sensowne* mieszkania, a jak do tego doda się 80+ metrów to ze świecą szukać. Na Nyskiej w Innova były świetne mieszkania z widokiem na boisko szkolne. Ale osiedle tak ciasne że mam wrażenie że ulice całe dnie są w cieniu. https://goo.gl/maps/yScykryBZak2aGgH6
źle się tam czułem przejeżdżając na rowerze

* sensowne to minimum odrobina zieleni przy bloku a nie sama kostka, widok z
  • Odpowiedz
@turkuc_podjadek: spoko okolica, mieszkam w pobliżu. Dobrze skomunikowane, dużo marketów w okolicy, w miarę cicho i spokojnie. Problem jest z miejscami parkingowymi. Ciasnota o której wspominają niestety teraz występuje wszędzie, więc na to nie patrz.
  • Odpowiedz