Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Skąpilibyscie komuś wody? XD Przyjechałam w gości na dwa dni do pracy (w sumie miałam u koleżanki tylko nocleg, bo poza domem byłam do 21)
Wzięłam wczoraj sobie kąpiel w wannie, ale cholerstwo coś wodę wypuszczalo. I no lala się ta woda z 15/20 minut. I ta do mnie z ryjem „nie chce być chamska A L E ta woda się JUŻ TROCHĘ leje”.
Przychodzisz spizgany po pracy o 21, chcesz odpocząć, JEDNORAZOWO u kogoś wziąć kąpiel i już jakieś akcje. Nie wiem może to dla mnie abstrakcja i ma racje, ze „TAK SIĘ NIE ROBI”. Ale mi by nigdy do łba nie strzeliło żeby jednorazowego gościa rozliczać z kąpieli. X #!$%@? D
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lolisroli: myślę, że to nie chodzi o skąpstwo, tylko niektórych takie rzeczy #!$%@?ą, jakbyś odkręcił wodę w kranie a wiedzy czasie robił kanapkę, to też by Ci powiedziała żebyś zakręcił, ale raczej nie ze skąpstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym @kutarate: nadal- ja bym nie miała problemu z tym, ze ktoś np oglada tv, ładuje telefon nawet jeśli ma 100%. Pali się swiatlo bo te dwa dni to #!$%@? serio no można przeboleć. Ja nie miałabym totalnie o to żalu, bo w koncu kogoś goszczę i to jednorazowe. Ja do niej nie miałam już nigdy przyjechać na dłużej xD
@lolisroli oceń objętość wanny, oszacować czy nalales półtorej objętości, czy wiexej/mniej, pomnożyć razy koszt wody ciepłej, pokazać jej obliczenia i oddać ta mooooze z trzy zlote, a zapewne mniej. Ciężko oszacować bez rozmiarów wanny. Wtedy może zrobi jej się głupio.

@LadniePieknie: mówiła, ze mam czuć się jak u siebie +ona nie raz u mnie była i ja jej robiłam przysługi typu obcinanie włosów za free itp itd. Makijaże. Rozliczę ją za kosmetyki moje... Poza tym ja byłam tam na dwa dni. Musiałam się wykapać. Nie musiałam w wannie, ale #!$%@? co w tym złego? XD Jakby ktoś u mnie był to jeszcze bym jej sol dosypała i świeczki przyniosła, pozdro. Zwłaszcza,