Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stamart: z tego co kojarzę to zielony Parkside ma regulację. Trochę dziwne że te droższe mają mniej regulacji niż tańsze. To samo z piłą szablastą, która nie ma regulacji oscylacji ¯\_(ツ)_/¯
@stamart: Odnośnie katalizatorów, czy nawet rowerów, ciekawe czy gdyby ktoś bez naszej wiedzy(powiedzmy poprzedni właściciel) zamontował w wuj wielki kondensator, czy inny paralizator, jakoś tak zrobił że jak się dotknie U-locka/katalizatora, to tak kopnie, że tym złodziejskim łbem uderzy w podwozie/chodnik, czy gdyby takie coś zadziałało, to czy jak by ktoś chciał nas ukarać za uszczerbek, czy coś w tym stylu, to można by było się wybronić? Czy takie ustrojstwo/zabezpieczenie jest
mam kilka urzadzeń ryobi i według mnie do domowego majsterkowania się sprawdzają, cenowo są spoko, a jak już ktoś czegoś bardziej wypasionego poszukuje to warto dopłacić do beszszczotkowych
@stamart: za taką cene to bym brał :D ale mam już inny model też tej marki i jak do tej pory już drugi rok działa bez zarzutu, jak to mówią używać trzeba umić :d