Wpis z mikrobloga

  • 9
Jak ja sie cieszę ze cała moja rodzina jest prawacka.
Siedze sobie u dziadka, ogladamy TV Republika, rozmawiamy o wolnosci i tradycyjnych wartosciach, nie wyobrażam sobie jak to jest miec rodzine lewakow, oderwanych od rzeczywistości aktywistow. Dziadkowie katolicy, rodzice katolicy, jak na Polske to trafilo mi sie idealnie.
Komus kompociku?
#chwalesie #rodzina #neuropa
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@peja_ricardo12 w punkt, typowa odklejona typiara ktora szczuje ludzi przeciwko ludziom, szufladkowaniem, obrazaniem uczuc religijnych i glupim #!$%@? in general
  • Odpowiedz
@Nox_: co? A jaka masz wolność w lewicowym państwie xd możesz trykac kolegów, ale bulisz 70%podatku i wszystko musisz rejestrować, legalizować, ubezpieczać i nasrać sobie do ryja xdd super wolność, prawie jak w #!$%@? Polsce xd tak patrzę i zarówno śmiecie od Bosaka jak i print skrinowe dupowlazy to jeden sort, tylko się różnią oglądanymi mediami i kolorem włosów xD
  • Odpowiedz
@Nox_: no jest jeden, no dwa problemy. Nie umiesz trollowac nawet katoli, co dziecko potrafi xD a dwa, katole tej śmiesznej książki nie czytają, ba śmieją się z niej jak ty (zaraz cię manele pewnie wygoni na bierzmowaniem, przecież ty też Polak zwierz jesteś) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co? A jaka masz wolność w lewicowym państwie xd możesz trykac kolegów, ale bulisz 70%podatku


@peja_ricardo12: naucz się, co to jest progresja podatkowa, albo pokaż ten lewicowy kraj, w którym płaci się 70% podatki

wszystko musisz rejestrować, legalizować,
  • Odpowiedz