Wpis z mikrobloga

W sumie tak oglądam co mówi ten Tyburski u Kaniowskiego i śmieszy mnie to że nawet nie jest stanie wysłuchać argumentów że nie wygrał tego sparingu jednogłośnie bez problemów , chłop nie dopuszcza do siebie tego że wszyscy myślą inaczej a on jako jedyny ma swoją prawdę i nawet fakty mu tego nie wybija z głowy. To tak jakby cały świat mówił że gówno śmierdzi a według niego pachnie i #!$%@? nie przekonasz go że jest inaczej
#famemma
  • 6
@wonsztibijski Myślę że dużo więcej by zyskał mówiąc " no w sumie se obejrzałem ten sparing i nie zdominowałem tej walki " serio chłop wydawał mi się w miarę ogarnięty i nic do niego nie miałem aż do teraz , pokazał że jego IQ wynosi nie więcej niż posiada Marlenka rafatusa !
@adam42781: Może i lekko przeważał, ale pod koniec 2 tury już ledwo dyszał i cały czas się cofał. Podejrzewam, że w 3 turze by było tak jak z Bambrem i Ratajem i by był chłopcem do bicia. Kasjo może kondycji wcale nie ma lepszej, ale jego ciosy były bardziej przemyślane i częściej trafiały. Ogólnie ciosów było z jego strony mniej, Tyburskiego było więcej i przez to chłop pod koniec drugiej tury