Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie dzwoń! Pisz. Nie masz za grosz samorefleksji, że nie każdy chce słyszeć twój głos. Robię sobie coś swojego, jestem spokojna i zadowolona i nagle brrrrrrrrrr dzyńńńńń dzyńńńńń eooooeooooooo iiiiiiiiiiiiiiiii i twój głos pełen samozadowolenia, przekonany, ze każdy chce go słuchać. Zapewne jesteś jedną z tych osób, która gada na cały głos w autobusie o jakichś pierdołach o tym co dżesika powiedziała . Albo tym, którego słyszę pod swoim oknem jak gada, że aż go słuchać w domu obcych ludzi. Dlaczego niektóezy są tacy ekspasywni, zaznaczaja teren? Podpisano: introwertyczka do ektrawertyka. PS: albo jak mam się z toba spotkać i dzwonisz do głośnego klekoczącego tramwaju gdzie nic nie słychać a ja minutę z niego wychodzę. Zawsze to samo: "nic nie słyszę" a w odpowiedzi "po..... ki..... dziesz teraaaaa ....lim ? Nie mogę np napisac smsa, że za minutę będę? nie jest to prostsze i sensowniejsze? ektrawertyk za każdym razem będzie dzwonił kilka minut przed tym jak będę na miejscu, mimo mówienia mu, że to bez sensu. #oswidczeniezdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2ba70e65ae7239fe3d4653
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 2