Wpis z mikrobloga

#film #filmy #kino mam pytanie do miłośników filmów, od dawna szukam pewnego filmu, zarys fabuły: akcja toczy się na dzikim zachodzie, jest z tego co pamiętam 3 głównych bohaterów wokół których toczy się film, dwóch facetów i jedna kobieta, z tego co pamiętam ( ale mogę się mylić bo pamiętam jak przez mgłę) kobieta to prostytutka ? Która wiąże się z dobrym gościem i stara się ułożyć sobie życie już mieszkają w jakimś domu i pojawiają się jacyś źli ludzie itd, ten trzeci z głównych bohaterów to facet który albo udaje albo jest pastorem, ale takim "rozrywkowym" utkwiła mi w pamięć scena kiedy idzie do kobiety w jakieś odwiedziny czy coś podobnego i poprostu wygaduje bzdury i maca jej biust, byłbym wdzięczny za pomoc ()
  • 18
Na pewno nie jest to film pewnego razu na dzikim zachodzie, kobieta inaczej wyglądała kompletnie, jeśli dobrze pamiętam to miała dłuższe włosy wiśniowe czy rude
@Perke: Kurde jak czytam ten opis to mi świta taka scena. Mam przez mgłę obraz tego tego domku w środku. Za oknem widoczny piach :P Mam wrażenie, że wiele lat temu takie coś oglądałam i teraz też chcę wiedzieć. Będę mysłała nad tym i dam znać jak na coś wpadnę :)