Wpis z mikrobloga

@Yirmeyahu: Chyba nie było użyte sformułowanie, że "za rok" :) Owszem, Getafe na papierze miało więcej do ugrania, a Inter jakoś wymęczył to spotkanie po prostu. Kto oglądał ten widział - wygrali, bo wygrali, ale igrali z ogniem długimi momentami, no i straszny pech z karnym. Rozumiem Twoją frustrację, sam miałem ten mecz na kuponie i jasny szlag mnie trafił, ale analizy są jedynie subiektywną opinią typującego dany mecz. Wielokrotnie te
  • Odpowiedz
@Yirmeyahu: jesli wygrales, to tym bardziej nie rozumiem skąd zaciekłość w atakowaniu tego typu. Poprzedni zakładał, że Lyon zatrzyma PSG i tak też się stało (w regulaminowym czasie), a również wtedy znacznie więcej przemawiało z PSG. Przykłady można mnożyć, a co do najlepszych opcji, to jest pojęcie mocno względne - widocznie dla typującego najlepszą opcją był BTS, zaś dla kogoś innego byłoby to 1X/awans Interu/1dnb, które się wydawały o niebo pewniejsze
  • Odpowiedz
@Yirmeyahu: Dobra, takie jest Twoje zdanie i je szanuje, choć nie do końca podzielam. Może kolejne typy bardziej Ci podejdą lub po prostu zagrasz je na odwrót widząc jakieś dalsze - Twoim zdaniem - niedorzeczności :) Co do PSG i Lyonu to dałem przykład typu, który również nie był uznawany za oczywisty i w pełni logiczny, bo z tego co po meczu widziałem, to sporo osób liczyło na easy PSG. Dziś
  • Odpowiedz
@Typeria: osobiscie liczylem ze bedzie 1:0. Moze przesadzilem ale prosze. Dajecie typy publicznie. Zastanowcie sie dwa razy czy dany typ jest najlepszy z mozliwych, szczrgolnie gdy podczas turniejow macie takie zabawki do grania jak spalone, faule czy strzaly.
Ponizej 6,5 kartki w tym meczu @1.68
Powyzej 28,5 fauli @1,78
Do tego awans interu @1,53 i inne #!$%@? tez byly spoko do grania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yirmeyahu: Przecież @Typeria napisał, że to ryzykowny typ ale Value jego zdaniem to co się czepiasz, że zagrał to zamiast na Inter. Poza tym Getafe miało karnego w meczu z którego mogli strzelić gola i weszłoby wtedy. Jak masz takie dobre przeczucie to załóż własną stronę i podawaj na niej swoje typy.
  • Odpowiedz