Wpis z mikrobloga

Co ten aliexpress ostatnio wszyscy majfrendy dają fake trackingi? Mam kilka paczek co 24.07 wisi w Belgii ale ciekawi mnie to, że dwóch różnych sprzedawców daje mi ten sam tracking - jeden z jakims gownem za 2$ a drugi z czesciami do telefonu za 140$ i teraz nie czaje czy ali dało jakieś łączenie w jedną paczke czy majfrendy lecą w kule bo ostatnio coraz więcej z nimi problemów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tracking #aliexpress
Ziomusek - Co ten aliexpress ostatnio wszyscy majfrendy dają fake trackingi? Mam kilk...

źródło: comment_1596638247wVYZcYFPXELpqoa0F58611.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@badziebadla:

Od kiedy tak sie dzieje, zawsze wszystko szło osobno jeszcze póki to by był 1 sprzedawca to wiadomo a tak dwa różne sklepy i ten sam tracking to cos pozmieniali widze
  • Odpowiedz
@Ziomusek: Od niedawna, od paru miesięcy gdzieś. Kombinują, ale to akurat duży plus. Zamiast wysłać ci jedno szybką pocztą, a drugą jakimś gównem typu Cainao, łączą ci to wszystko razem do tej szybkiej poczty. Gorzej jak ci zginie :D Ale tak to żyć nie umierać. U mnie 17 dni i miałem paczkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziomusekw przypadku ASS nie dawali fake tracking, bo Ali ma wszystkie dane z etykiety. Czasem generowali numer, ale nie przekazywali kurierowi
  • Odpowiedz
@mike3e: A to prawda czasami leciał numer ale nie wysyłali tego nigdy.. teraz faktycznie wszystkie zamowienia maja ten sam tracking i ida ASS.. No to trzeba czekac az sie odklinuja paczki z 24.07 bo podobno u wielu zawisly tego dnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz