Wpis z mikrobloga

@m__b: wygląd. Już nieraz pisałem, by wykorzystać ten styl jako domyślny... Ja go ciągle używam, choć są problemy z niektórymi opcjami - np. zgłaszania błędów w znaleziskach.
... wszystko :P

W sumie to już tyle minęło od jego zamiany, że się przyzwyczaiłem i raczej wszystko mi pasuje. Jedyne co mi się rzuciło w oczy dzisiaj to przysłonięcie przez informacje o miejscu w rankingu awataru. Przez co nie był on czytelny ale to jest nie istotna błahostka i póki co tylko przy jednym awatarze przeszkadza :)
a w sumie plusowanie/minusowanie komentow na miniblogu byscie mogli wprowadzic, bo jak czasem ktos/admin (bo wszystkich bierzemy pod uwage) cos napisze to normalnie minus sie otwiera w kieszeni. A tak kilka minusów go przykryje.
@FlaszGordon: Akurat artykuły Autoświata jak niektóre FadzetoMani podnoszą poziom tego serwisu :)

p.s. Przez Ciebie nie mogłem edytować wpisu więc teraz napiszę to co miałem dopisać:

Przyzwyczajenia to rzecz okropna, szczególnie w marketingu :) Dlatego nic nie zmieniajcie w layoucie. Ewentualnie pozostawcie obecny wygląd jako opcja w stylach.
Mnie denerwuje to tło z łopatą. Nie wiem dlaczego. Jakoś tak mi nie podchodzi. Do większości już się przyzwyczaiłem zdecydowanie więc tym trudniej jest wybrać coś. Button z "OK", Mój wykop, Obserwowane, Ulubione minimalnie za bardzo wypukły.

Chodzi mi o te które są widoczne w chwili pisania wpisu po prawej stronie.

Edit: I jeszcze widzę błąd: Jak osoba z długim nickiem pisze do osoby z długim nikiem to informacja "3 dni temu"
@5th: A ja z kolei nie mogłem edytować przez @matiusmm: bo wpisał swój koment :).

Przyznaję rację, niektóre artykuły z Gadzetów są nawet fajne jednak zdecydowanie muszą po pracować nad ich długością.

Ps. Czy wam sie ostatnio robiło siano na Wyko-śledziku? Niedawno miałem Macieja na górze a m_b na dole teraz na odwrót. Wcześniej pisałem do jednego wykopowicza i nic się na śledziku nie pojawiło a za to miałem tam
i Ci którzy mają dwa podkreśliniki z rzedu w nicku nie mogą zostać wyłowywani w komentarzach :( m__b w mikroblogu zas jest ok. Czy to tylko u mnie nie dziala w komentach?
@MaxNovac: dokładnie. Dwa podkreślniki sprawiają, że część nicku jest pogrubiona co wygląda nieciekawie.

Od razu chciałbym zaapelować o poprawienie designu Aplikacji wykop na Androida, niestety bardzo odbiega od tej wersji na iPhone. Wiem, że jest fragmentacja na androidzie ale przecież to tylko aplikacja.
@m__b: @MaxNovac: Ja mam jeden podkreślnik, i kiedy ktoś próbuje coś cytować mojego to część mojego nicku zmienia się na kursywę. Bardzo denerwujące i nie dotyczy tylko mnie, a wszystkich którzy kiedyś dawno temu założyli sobie takie konta z niewiedzy co będzie kiedyś. Do zmiany! :)